2009-05-08 00:00:00

Banki-wizytówki

Poniżej przedstawiamy wizytówki banków. Jeśli chcesz poznać bliżej dany bank kliknij i przejdź do szczegółowego opisu. Pokazujemy najważniejsze fakty dotyczące danego banku, jego historię oraz pozycję rynkową. Poznaj bliżej z Comperią instytucje, w których zakładasz konto bankowe, zaciągasz kredyt mieszkaniowy, czy lokujesz swoje pieniądze!

Informacje o Alior Banku
Alior Bank S.A. to jeden z najmłodszych graczy na polskim rynku bankowym, oficjalnie swoją działalność rozpoczął w połowie listopada 2008 roku. Jako bank uniwersalny, Alior swoje usługi oferuje zarówno do klientów detalicznych jak i korporacyjnych. Centrala Banku znajduje się w Warszawie, natomiast jego zaplecze techniczne i operacyjne zlokalizowane jest w Krakowie.
Informacje o Alior Bank

Informacje o BNP Paribas
BNP Paribas jest bankiem komercyjnym, od lat zajmującym miejsce w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Specjalizuje się w finansowaniu sektora rolno-spożywczego.
Informacje o Bank BGŻ

Informacje o Credit Agricole
Credit Agricole Bank Polska (wcześniej jako Lukas Bank) jest uniwersalnym bankiem detalicznym, którego kieruje swą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do właścicieli firm.

Informacje o Banku BZWBK

Informacje o Santander Banku Polska
Santander Bank Polska (do 7.09.2018 r. działający pod marką: Bank Zachodni WBK S.A.) jest drugim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla konsumentów, mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
Informacje o Banku BZWBK

Informacje o PKO BP
PKO BP to obok Pekao SA najbardziej znany polski bank uniwersalny. Jest też w wielu kategoriach największym polskim bankiem (prowadzi np. najwięcej rachunków oszczędnościowo rozliczeniowych czy depozytów, wydał do tej pory najwięcej kart płatniczych wśród polskich banków).
Informacje o Banku PKO BP

Informacje o mBanku
mBank rozpoczął działalność w listopadzie 2000 roku - jako pierwszy w Polsce bank elektroniczny. Jest częścią BRE Banku SA. Początkowo mBank był bankiem depozytowym drugiego wyboru, oferującym podstawowe usługi bankowe - darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący z najwyższym na rynku oprocentowaniem oraz bezpłatną kartę debetową.
Informacje o mBank

Informacje o Banku Millennium
Bank Millennium jest bankiem uniwersalnym, który w swojej strategii rozwoju stawia na obsługę klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. W swojej ofercie Millennium posiada konta bankowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne, fundusze inwestycyjne, lokaty bankowe, karty kredytowe.
Informacje o Banku Millennium

Informacje o Banku Pekao SA
Bank PEKAO SA czyli Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna jest jednym z 2 najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce. Jego początki sięgają 1929 roku, kiedy to decyzją Ministerstwa Skarbu rozpoczął swoją działalność.
Informacje o Banku PEKAO SA

Informacje o Banku Citi Handlowy
Bank Citi Handlowy powstał w wyniku połączenia Citibank Poland S.A. z Bankiem Handlowym S.A. w Warszawie. Fuzja obu tych instytucji nastąpiła w marcu 2001 roku, natomiast w listopadzie 2002 r. Bank Handlowy w Warszawie SA wprowadził nowe logo: Citibank Handlowy - wspólny znak dla bankowości komercyjnej i detalicznej. Bank Handlowy w Warszawie SA pozostał statutową nazwą spółki.
Informacje o Citibank Handlowy

Informacje o Santander Consumer Banku
Santander Consumer Bank S.A. powstał w Polsce z połączenia banku CC-Bank S.A. (powstałego z przekształcenia polskiego oddziału Bank of America) oraz Polskiego Towarzystwa Finansowego. Początkowo bank nosił nazwę PTF Bank a w 2006 roku zmienić nazwę na Santander Bank.
Informacje o Santander Bank

Informacje o Deutsche Banku Polska

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza polskim i zagranicznym korporacjom i instytucjom finansowym w zakresie profesjonalnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom.

Informacje o Deutsche Bank PBC

Informacje o Getin Noble Banku
Getin Noble Bank SA bank, który powstał dnia 4 stycznia 2010 r. po połączeniu dwóch banków: GETIN Bank oraz Noble Bank. Formalnie to Noble Bank przejmuje GETIN Bank.

Informacje o Getin Noble Bank  

Informacje o ING Banku Śląskim
Historia banku ING Bank Śląski sięga co prawda nie tak daleko wstecz, ale jednak jest to bank, który powstał 20 lat temu czyli w 1989 roku decyzją Rady Ministrów (pod nazwą Bank Śląski). ING Bank Śląski od 2001 roku wchodzi w skład holenderskiej grupy finansowej ING.
Informacje o ING Bank Śląski

Informacje o Banku BPS
Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna z siedzibą centrali w Warszawie, został utworzony 15 marca 2002 roku przez przyłączenie przez Gospodarczy Bank Południowo Zachodni S.A. pięciu Banków - Banku Unii Gospodarczej S.A., Lubelskiego Banku Regionalnego S.A., Małopolskiego Banku Regionalnego S.A., Rzeszowskiego Banku Regionalnego S.A., oraz Warmińsko Mazurskiego Banku Regionalnego S.A.
Informacje o Banku BPS

Informacje o DnB Bank Polska
DNB Bank Polska S.A. to specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Bank skupia się na obsłudze i finansowaniu firm z wybranych sektorów, w tym szczególnie sektora energetycznego, komunikacji i technologii, motoryzacyjnego oraz sektora publicznego.
Informacje o DnB Nord

Informacje o Inteligo

Bank Inteligo powstał w 2000 r. Inteligo, to dokładniej system bankowości elektronicznej założony przez konsultantów firmy McKinsey. Założyli oni firmę Inteligo Financial Services SA. Inteligo wszedł na polski rynek w maju 2001 r., a oferowana przez bank nowa jakość obsługi elektronicznej okazała się hitem i instytucja pozyskała wielu klientów.

Informacje o Inteligo

Informacje o Nordea Banku Abp SA Oddział w Polsce
Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce to bank należący do skandynawskiej Grupy Nordea. Bank posiada oddziały w Polsce (w Łodzi, Warszawie i Trójmieście) i w Estonii (w Tallinie). Bank wyspecjalizował się w świadczeniu usług finansowych związanych ze wsparciem procesów skandynawskich jednostek biznesowych oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu IT.
Informacje o Nordea Bank

Informacje o Banku Pocztowym
Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Akcjonariuszami Banku Pocztowego są: Poczta Polska oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A - znane, renomowane instytucje cieszące się dużym zaufaniem społecznym.
Informacje o Bank Pocztowy

Informacje o BGK
Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) wspiera rząd w realizacji różnych działań gospodarczych. Współuczestniczy w realizacji programów rządowych (np. Rodzina na Swoim, Pierwszy Biznes) oraz zarządza środkami funduszy celowych (Fundusz Kredytów i Pożyczek Studenckich, Krajowy Fundusz Poręczeń Kredytowych). Swoimi działaniami wspiera Państwo w rozwoju mieszkalnictwa, małej i średniej przedsiębiorczości.
Informacje o Bank BGK

Informacje o BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska S.A. (BOŚ Bank) rozpoczął działalność 1991 roku. Specjalizuje się w finansowaniu przedsięwzięć służących ochronie środowiska. Ale to nie jedyny obszar jego działalności. BOŚ S.A. jest bankiem uniwersalnym, komercyjnym. Należy do pierwszej piętnastki największych banków działających w kraju.
Informacje o BOŚ Bank

Informacje o Eurobanku
Eurobank powstał po to, aby każdy Polak miał łatwy dostęp do prostej w obsłudze i nowoczesnej bankowości. Bank stale pracuje nad tym, aby być jeszcze bliżej klientów i ich codziennych i niecodziennych potrzeb. Ideą założyciela eurobanku, Mariusza Łukasiewicza, było stworzenie banku dostępnego w miejscach, w których klienci często przebywają i będącego do ich dyspozycji w dogodnym dla nich czasie.
Informacje o Eurobank

Informacje o Noble Banku
Noble Bank to pierwszy w Polsce bank wyspecjalizowany w usługach typu private banking a więc usługach skierowanych do zamożnych klientów. Noble Bank określa, że jego grupą docelową są klienci z dochodami wyraźnie powyżej średniej krajowej lub znaczącym majątkiem. W ten sposób bank skupia się na obsłudze bardzo wyrafinowanych potrzeb finansowych i nie tylko swoich klientów.
Informacje o Noble Bank
Informacje o Raiffeisen Banku International AG Oddział w Polsce
Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce świadczy usługi związane z portfelem przeniesionym z działalności byłego Raiffeisen Bank Polska S.A. po sprzedaży jego podstawowej działalności bankowej do Banku BGŻ BNP Paribas S.A. zgodnie z umową zawartą w listopadzie 2018 r.
Informacje o Raiffeisen Bank

Informacje o Toyota Banku Polska
Toyota Bank Polska S.A. istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Jest bankiem wyspecjalizowanym we wsparciu sprzedaży samochodów marki Toyota, ale oferuje również inne usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.
Informacje o Toyota Bank Polska

Informacje o Volkswagen Banku

Volkswagen Bank GmbH prowadzi działalność w Polsce za pośrednictwem Oddziału działającego pod nazwą Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.
Działalność Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce podlega nadzorowi władz nadzorczych Niemiec i poza zakresem wskazanym w art. 141a Prawa bankowego nie podlega nadzorowi polskiej Komisji Nadzoru Finansowego.

Informacje o Volkswagen Bank Polska

Top 3 kredyty hipoteczne
Rodzaj
Kwota
Okres
lat
Pokaż
Bank
Oprocentowanie
1
3.84 %
2
3.84 %
3
3.85 %
Kredyty hipoteczne