Artykuły

Rewolucja w Neście - bank już nie będzie udzielał kredytów klientom detalicznym

Nest Bank zrewidował swoją strategię biznesową i postanowił dokonać rewolucyjnych zmian w swojej ofercie.

Nowa propozycja pożyczki gotówkowej od ING - bez prowizji a oprocentowanie już od 7,49%

Nowa oferta pożyczki gotówkowej w ING Banku Śląskim obejmuje brak prowizji i niskie oprocentowanie - już od 7,49%.

Pekao stawia na ekologię i udziela pożyczek na cele z nią związane

Pekao przygotowało ofertę specjalną dla osób chcących mieć swój udział w chronieniu środowiska naturalnego.

Ranking kredytów gotówkowych - luty 2020

Rata 2-letniego kredytu 10 000 zł może kosztować Cię tylko 452,23 zł, ale pod warunkiem, że założysz konto i będziesz z niego aktywnie korzystać. Jeśli nie chcesz spełniać tych wymogów, miesięczny koszt spłaty wzrośnie o co najmniej 4 zł na miesiąc.

ComperiaLead udostępnia nowe narzędzia do zarabiania w sieci. Zobacz, w jaki sposób zwiększą Twoje zyski

Prowadzisz własną stroną internetową lub bloga? Sprawdź, jak zwiększyć swoje dochody dzięki nowym, bezpłatnym narzędziom reklamowym od ComperiaLead, sieci afiliacyjnej z Grupy Comperia.pl SA.

Od czego zależy łączny koszt kredytów gotówkowych?

Koszty kredytów gotówkowych w poszczególnych bankach potrafią się znacznie różnić, a – wbrew obiegowej opinii – cena pożyczki wcale nie zależy od wielkości i pozycji rynkowej kredytodawcy. Znany bank to nie znaczy tani kredyt. Jak zatem nie nabrać się na drogą pożyczkę? Wyjaśniamy, na co zwracać uwagę, sięgając po pieniądze od banku.

Ranking kredytów gotówkowych - styczeń 2020

Pożyczając 10 000 zł na 2 lata, miesięczna rata może wynieść od 452,23 zł. Najniższy koszt spłaty zapewnił w styczniu Getin Bank.

Nowa promocja BNP Paribas - konsolidacja bez prowizji

BNP Paribas przygotował specjalną ofertę kredytów konsolidacyjnych z możliwością otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Plusem promocji jest fakt, że bank nie pobiera prowizji.

Teraz weźmiesz kredyt konsolidacyjny przez aplikację Millennium

Ruszył pilotaż nowej funkcjonalności aplikacji mobilnej Millennium - możliwość wzięcia kredytu konsolidacyjnego. Usługa na tę chwilę dostępna jest jedynie dla wybranych klientów.

Promocyjny kredyt gotówkowy w Getinie z niskim oprocentowaniem

Getin wprowadził nową ofertę kredytu na preferencyjnych warunkach. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku a środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Spłaciłeś wcześniej kredyt? Odzyskasz prowizję! (Wyrok TSUE)

Kolejne polskie banki dostosowują swoje praktyki do wyroku TSUE z 11 września 2019 roku, zgodnie z którym muszą zwrócić część opłat pobranych już od klienta, jeśli kredyt spłacił przed terminem ustalonym w umowie.

Otwarta bankowość wg. Aliora - kredyt bez potwierdzenia wysokości dochodów

Blisko połowa posiadaczy rachunków osobistych w Polsce już nie będzie musiała przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Jest to możliwe dzięki usłudze dostępu do informacji o rachunku płatnicznym, wprowadzonej na podstawie PSD 2.

Ranking kredytów gotówkowych - grudzień 2019

Dwuletnia pożyczka bankowa na 10 000 zł będzie co miesiąc obciążała domowy budżet pożyczkobiorcy dodatkowym wydatkiem w wysokości co najmniej 449,58 zł miesięcznie. Tyle w grudniu wyniosła rata najtańszej oferty kredytowej na rynku.

Już co piąty młody Polak spłaca kredyt

16% Polaków w wieku 18 do 24 lat ma przynajmniej jedno zobowiązanie kredytowe – podaje BIK. Zwykle to kredyt gotówkowy, zaciągnięty na średnia kwotę 12 925 zł, z czego do spłaty pozostaje jeszcze 7 743 zł.

Ranking kredytów gotówkowych - wrzesień 2019

Aż cztery banki z czołówki wrześniowego rankingu kredytów gotówkowych oferują pożyczkę z prowizją 0%. Na preferencyjne warunki spłaty nie mogą jednak liczyć wszyscy. Są ograniczenia.

Ranking kredytów gotówkowych - sierpień 2019

Poszukujesz taniej pożyczki na 20 000 zł na dwa lata? Obliczyliśmy, że Twoja rata może wynieść nawet 914 zł – ale pod warunkiem, że spełnisz dodatkowe wymogi. Więcej informacji o tanich sposobach na dodatkową gotówkę w sierpniowym rankingu kredytów bankowych, przygotowanym przez Comperia.pl.

Ranking kredytów gotówkowych - lipiec 2019

Potrzebujesz kredytu na 10 000 zł? Rozkładając spłatę na dwa lata, w najkorzystniejszym przypadku za pożyczkę zapłacisz mniej niż tysiąc złotych

Nowość w ofercie Alior Banku: Pożyczka z Mikrokosztami

Miejsce Pożyczki Nietypowej zastąpiła w ofercie Alior Banku nowa promocja: Pożyczka z Mikrokosztami. To oferta zarówno dla nowych, jak i stałych klientów banku, którzy chcą pożyczyć gotówkę na korzystnych zasadach: za każde pożyczone 1000 zł zapłacą średnio tylko 6 zł.

Promocja Pożyczki Konsolidacyjnej w Banku Millennium

0% prowizji i oprocentowanie obniżone do 5,75% dla części pożyczki przeznaczonej na spłatę zobowiązań - to warunki najnowszej promocji Banku Millennium, z której mogą skorzystać osoby przenoszące kredyty z innych banków.

Pożyczka od rodziny. Jak nie zapłacić podatku?

Pożyczki od rodziny mogą zostać zwolnione z obowiązku zapłaty podatku. O możliwości skorzystania z ulgi decyduje stopień pokrewieństwa pożyczkobiorcy i pożyczkodawcy, kwota pożyczki i jej ewentualne oprocentowanie.