Artykuły

Nowa promocja BNP Paribas - konsolidacja bez prowizji

BNP Paribas przygotował specjalną ofertę kredytów konsolidacyjnych z możliwością otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Plusem promocji jest fakt, że bank nie pobiera prowizji.

Open Life udostępnia usługę mojeID

Klienci Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie od teraz mogą swoją tożsamość potwierdzić elektronicznie. W tym celu skorzystać można z oferowanej przez KIR usługi mojeID.

Revolut wprowadzi rachunki oszczędnościowe

Revolut rozszerza swoje usługi i już niebawem klienci w Wielkiej Brytanii będą mogli założyć za jego pomocą konto oszczędnościowe z oprocentowaniem na poziomie 1,35%.

Potwierdzenie diagnozy medycznej u eksperta - nowa usługa Wienera

Dość nietypowy rodzaj ubezpieczenia wprowadziło do swojej oferty towarzystwo Wiener. Dzięki nowej usłudze będzie można zasiegnąć dodatkowej opinii ekspertów z kilku dziedzin medycyny.

ING Bank Śląski udostępnia swoim klientom kartę Visa Infinite

Karta Visy przeznaczona jest dla klientów Private Banking i Wealth Management, czyli opcja ta dostępna jest tylko dla najzamożniejszych osób.

Teraz weźmiesz kredyt konsolidacyjny przez aplikację Millennium

Ruszył pilotaż nowej funkcjonalności aplikacji mobilnej Millennium - możliwość wzięcia kredytu konsolidacyjnego. Usługa na tę chwilę dostępna jest jedynie dla wybranych klientów.

Idea Bank rezygnuje z obsługi kasowej

Idea Bank wycofuje obsługę kasową ze swoich oddziałów. W najbliższym czasie ten proces obejmie Warszawę, Tarnów i Zieloną Górę, jednak docelowo wszystkie oddziały banku nie będą miały kas.

Twisto umożliwia podzielenie rachunku

Twisto jest kartą połączoną z aplikacją, która działa na zasadzie karty kredytowej - klientowi przyznawany jest limit a rozliczenie wykorzystanego limitu można przesunąć.

Millennium udostępnia informacje o rachunkach w innych bankach

Znane już od jakiegoś czasu klientom ING rozwiązanie, pozwalające na agregację posiadanych kont z różnych banków, zawitało i do Millennium Banku. Usługa póki co dostępna jest tylko dla części klientów, ale niebawem zostanie udostępniona dla wszystkich.

Weryfikacja po sposobie trzymania telefonu

ING Bank Śląski rozpoczął pilotaż nowego sposobu weryfikacji użytkownika. Sposób ten bazuje na biometrii behawioralnej, czyli zbieraniu i analizie danych takich jak np. sposób przewijania strony czy szybkość pisania na klawiaturze.

Fitbit Pay już dostępny w Nest Banku

Do zacnego grona instytucji promujących płatności zbliżeniowe właśnie dołączył Nest. Bank właśnie udostępnił klientom możliwość płacenia zegarkiem Fitbit Pay.

Korzystasz z aplikacji IKO? Możesz odebrać audiobooka lub e-booka bezpłatnie na Legimi

Każdy klient PKO BP, który korzysta z aplikacji mobilnej IKO, ma szansę wziąć udział w promocji i wygrać dostęp do audiobooka lub ebooka.

mBank wprowadził do swojej oferty Garmin Pay

Płatności zbliżeniowe w ekspresowym tempie zyskują na popularności. Kolejne banki wprowadzają do swojej oferty nowe możliwości i tym razem na udostępnienie Garmin Pay zdecydował się mBank.

Credit Agricole i Bałtycka Odyseja, czyli sprzątanie polskich plaż

Za nami pierwszy weekend Bałtyckiej Odysei, czyli akcjii zainicjowanej przez Credit Agricole, mającej na celu sprzątnięcie nadbałtyckich plaż. Efektem jest 69 zapełnionych worków, które zmieściły w sobie pół tony śmieci.

Za pomocą Revoluta wpłacisz pieniądze na Australię

Australijskie pożary są jednymi z najtragiczniejszych w ostatnich latach. Bardzo mocno ucierpiała populacja koali, które na ten moment uznawane są za zwierzęta zagrożone wyginięciem.

PZU Zdrowie uruchamia Wirtualną Przychodnię

Nie od dziś wiadomo, że dostanie się do lekarza pierwszego kontaktu bywa mocno utrudnione, nie wspominając o specjalistach. PZU Zdrowie uruchomiło pierwszą w Polsce Wirtualną Przychodnię, dzięki czemu można ominąć długie kolejki.

Załóż konto osobiste na selfie w Pekao i odbierz 200 zł

Banki na różne sposoby kuszą klientów do skorzystania z usług. Tym razem Pekao SA płaci za założenie konta. A jeśli zostanie ono założone "na selfie", to można uzyskać jeszcze więcej.

2% na specjalnej lokacie w PKO BP

PKO przygotował specjalną miesięczną lokatę dla użytkowników IKO, którzy skorzystali z ubezpieczenia OC lub AC. Można ulokować do 2000 zł i zyskać 2%

Promocyjny kredyt gotówkowy w Getinie z niskim oprocentowaniem

Getin wprowadził nową ofertę kredytu na preferencyjnych warunkach. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku a środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Specjalna noworoczna oferta kredytów hipotecznych rusza w ING

Ruszyła nowa promocja ING Banku Śląskiego. Jest to "Noworoczna wyprzedaż" i dotyczy kredytów hipotecznych. Co więcej, formalności są ograniczone do jednej wizyty w oddziale.