Artykuły

Millennium udostępnia informacje o rachunkach w innych bankach

Znane już od jakiegoś czasu klientom ING rozwiązanie, pozwalające na agregację posiadanych kont z różnych banków, zawitało i do Millennium Banku. Usługa póki co dostępna jest tylko dla części klientów, ale niebawem zostanie udostępniona dla wszystkich.

Weryfikacja po sposobie trzymania telefonu

ING Bank Śląski rozpoczął pilotaż nowego sposobu weryfikacji użytkownika. Sposób ten bazuje na biometrii behawioralnej, czyli zbieraniu i analizie danych takich jak np. sposób przewijania strony czy szybkość pisania na klawiaturze.

Fitbit Pay już dostępny w Nest Banku

Do zacnego grona instytucji promujących płatności zbliżeniowe właśnie dołączył Nest. Bank właśnie udostępnił klientom możliwość płacenia zegarkiem Fitbit Pay.

Korzystasz z aplikacji IKO? Możesz odebrać audiobooka lub e-booka bezpłatnie na Legimi

Każdy klient PKO BP, który korzysta z aplikacji mobilnej IKO, ma szansę wziąć udział w promocji i wygrać dostęp do audiobooka lub ebooka.

mBank wprowadził do swojej oferty Garmin Pay

Płatności zbliżeniowe w ekspresowym tempie zyskują na popularności. Kolejne banki wprowadzają do swojej oferty nowe możliwości i tym razem na udostępnienie Garmin Pay zdecydował się mBank.

Credit Agricole i Bałtycka Odyseja, czyli sprzątanie polskich plaż

Za nami pierwszy weekend Bałtyckiej Odysei, czyli akcjii zainicjowanej przez Credit Agricole, mającej na celu sprzątnięcie nadbałtyckich plaż. Efektem jest 69 zapełnionych worków, które zmieściły w sobie pół tony śmieci.

Za pomocą Revoluta wpłacisz pieniądze na Australię

Australijskie pożary są jednymi z najtragiczniejszych w ostatnich latach. Bardzo mocno ucierpiała populacja koali, które na ten moment uznawane są za zwierzęta zagrożone wyginięciem.

PZU Zdrowie uruchamia Wirtualną Przychodnię

Nie od dziś wiadomo, że dostanie się do lekarza pierwszego kontaktu bywa mocno utrudnione, nie wspominając o specjalistach. PZU Zdrowie uruchomiło pierwszą w Polsce Wirtualną Przychodnię, dzięki czemu można ominąć długie kolejki.

Załóż konto osobiste na selfie w Pekao i odbierz 200 zł

Banki na różne sposoby kuszą klientów do skorzystania z usług. Tym razem Pekao SA płaci za założenie konta. A jeśli zostanie ono założone "na selfie", to można uzyskać jeszcze więcej.

2% na specjalnej lokacie w PKO BP

PKO przygotował specjalną miesięczną lokatę dla użytkowników IKO, którzy skorzystali z ubezpieczenia OC lub AC. Można ulokować do 2000 zł i zyskać 2%

Promocyjny kredyt gotówkowy w Getinie z niskim oprocentowaniem

Getin wprowadził nową ofertę kredytu na preferencyjnych warunkach. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku a środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Specjalna noworoczna oferta kredytów hipotecznych rusza w ING

Ruszyła nowa promocja ING Banku Śląskiego. Jest to "Noworoczna wyprzedaż" i dotyczy kredytów hipotecznych. Co więcej, formalności są ograniczone do jednej wizyty w oddziale.

ING Bank Śląski udostępnia kolejny bank w ramach otwartej bankowości

Dostęp do informacji o rachunku (Account Information Service, w skrócie AIS) okazuje się być dużą wygodą dla klientów. ING dołączył kolejny bank do swojego agregatora kont.

Masz PayPal? Jednym kliknięciem możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy

Najbliższy, 28. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku środki zbierane są na zakup sprzętu specjalistycznego, wykorzystywanego w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i neurochirurgii.

Nowa odsłona serwisu BOŚ Banku przyjazna osobom niedowidzącym

Kolejny bank modernizuje swój serwis internetowy, by dostosować go zarówno do panujących w projektowaniu trendów, ale także do coraz popularniejszych urządzeń mobilnych. Tym razem jest to BOŚ Bank.

Alior rewolucjonizuje swoje oddziały. Punkt w nowym formacie już otwarty.

Alior dokonał rewolucji w swoich oddziałach. Pierwsza placówka nowego typu już ruszyła w Warszawie. Jest to odnowiony oddział przy ul. Jana Pawła II 35.

PKO BP wspiera 28. Finał WOŚP i likwiduje opłaty za przelew na fundację

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wiele prywatnych firm chce wesprzeć to przedsięwzięcie, wśród nich znajdują się także banki.

Załóż firmę przez bankowość elektroniczną ING i otrzymaj rok księgowości za darmo

Od dwóch lat firmę można założyć poprzez bankowość elektroniczną. I chociaż świadomość klientów się zwiększa, to ING postanowił dodatkowo zachęcić do skorzystania z tej możliwości.

SGB udostępnił płatności zbliżeniowe Fitbit Pay dla Mastercard

SGB sukcesywnie poszerza swoje usługi i tym razem udostępnił płatności zbliżeniowe Fitbit Pay dla kolejnej grupy klientów, czyli dla posiadaczy kart Mastercard.

Curve udostępnia przelewy bezpośrednie między użytkownikami i to w 25 walutach

Curve jest rozwiązaniem pozwalającym skonsolidować posiadane karty. Od teraz jego użytkownicy mogą między sobą przesyłać środki. I to w 25 walutach a pieniądze automatycznie (i bezpłatnie) zostaną przewalutowane.