Artykuły

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali dostosowuje się do aktualnej sytuacji i zmienia zasady korzystania z oferty

Zmiany obejmują zarówno oferty dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Składka za ubezpieczenie podróżne PKO Ubezpieczenia zostanie zwrócona

PKO Ubezpieczenia w ten sposób dołącza się do akcji #zostanwdomu, zapobiegającej rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Dotowane ubezpieczenia dla rolników od PZU

Rolnicy już teraz mogą ubezpieczyć swoje budynki gospodarcze i uprawy oraz skorzystać z dofinansowania z budżetu państwa.

Provident wprowadza ubezpieczenia do swojej oferty

Provident coraz śmielej rozszerza swoją ofertę i wprowadzi ubezpieczenia komunikacyjne.

Generali wynagradza klientów za lojalność

Firmy lubią wynagradzać lojalność swoim klientom. Tym razem z promocją lojalnościową ruszyło towarzystwo Generali i można uzyskać zniżkę na wykup kolejnego ubezpieczenia.

Vouchery o wartości 500 zł do wygrania w nowym konkursie PKO

PKO wychodzi z kolejną inicjatywą mającą na celu promowanie korzystania z aplikacji mobilnej IKO. Tym razem zachęca do ubezpieczania samochodu za jej pośrednictwem i daje za to vouchery do wykorzystania na stacjach Orlen.

ERGO Hestia zajmie się skasowanym samochodem

Już od tego miesiąca klienci ERGO Hestia mogą skorzystać z nowego programu likwidacji szkody, dzięki któremu część formalności zostanie przejęta przez ubezpieczyciela, a pieniądze zostaną wypłacone w ciągu 2 dni.

Wykup ubezpieczenie dla dziecka w Nationale-Nederlanden i odbierz bon do Decathlonu

Ruszyła promocja Nationale-Nederlanden, w ramach której za ubezpieczenie swojej pociechy można otrzymać bon na 20 zł do sklepu Decathlon.

Open Life udostępnia usługę mojeID

Klienci Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie od teraz mogą swoją tożsamość potwierdzić elektronicznie. W tym celu skorzystać można z oferowanej przez KIR usługi mojeID.

Potwierdzenie diagnozy medycznej u eksperta - nowa usługa Wienera

Dość nietypowy rodzaj ubezpieczenia wprowadziło do swojej oferty towarzystwo Wiener. Dzięki nowej usłudze będzie można zasiegnąć dodatkowej opinii ekspertów z kilku dziedzin medycyny.

PZU Zdrowie uruchamia Wirtualną Przychodnię

Nie od dziś wiadomo, że dostanie się do lekarza pierwszego kontaktu bywa mocno utrudnione, nie wspominając o specjalistach. PZU Zdrowie uruchomiło pierwszą w Polsce Wirtualną Przychodnię, dzięki czemu można ominąć długie kolejki.

Dziecko jedzie na ferie? Ubezpieczenie szkolne nie zapewni mu wystarczającej ochrony

Wysyłasz dziecko na ferie? Zostawianie szkole wolnej ręki w wyborze ubezpieczenia turystycznego może być fatalne w skutkach. Rozprawiamy się z trzema mitami na temat ochrony uczniów podczas zimowych wyjazdów na narty.

Ubezpiecz się z ING i z Avivą - teraz 20% taniej

ING Bank Śląski we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Aviva SA przygotowali specjalną ofertę ubezpieczenia turystycznego. Przez cały okres świąteczny, aż do 7 stycznia 2020, będzie można je nabyć w cenie obniżonej aż o 20%

Nowość na rynku ubezpieczeń - ubezpieczenia dla graczy

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa, we współpracy z Fantasyexpo (agencją marketingu gamingowego) i Protect.me (startuop z branży insurtech) wprowadzą na rynek ubezpieczenia dla graczy.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa wdroży rozwiązanie stworzone przez Boomerun

Niedawno wystartowała aplikacja Boomerun. Mówiąc w skrócie, jest to aplikacja zachęcająca do aktywności fizycznej poprzez naliczanie za nią punktów - Boomerunów, które następnie można wymienić na nagrody. Przelicznik jest prosty - za każde 100 kroków nalicza się średnio 0,05 zł, nagrody dostępne na platformie to produkty ok. 40 różnych marek (m.in. Apple, Netflix, Allegro, Garmin czy Decathlon).

Allianz udostępnił Asystenta Szkody

Ubezpieczyciel Allianz oddał w ręce klientów nowe narzędzie. Jest to aplikacja mobilna Asystent Szkody. Rozwiązanie służyć ma monitorowaniu, na jakim etapie znajduje się proces likwidacji zgłoszonej szkody, jak przebiega wycena a następnie naprawa, czyli wszystkie informacje na temat wybranego przez klienta rozwiązania.

Polacy przestają wierzyć w NFZ? Prawie 3 mln leczą się prywatnie

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne coraz szybciej zyskują na znaczeniu - jeśli tempo przyrostu zostanie utrzymane, w przyszłym roku liczba Polaków korzystających z pozapaństwowej opieki medycznej przekroczy 3 mln.

Jak sprawdzić, czy samochód ma ubezpieczenie OC?

Zostałeś poszkodowany w kolizji drogowej? Upewnij się, że sprawca zdarzenia ma ważną polisę OC. Zrobisz to za darmo w kilka chwil – na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak napisać oświadczenie po kolizji drogowej?

Wystarczy chwila nieuwagi i stłuczka gotowa. Zwłaszcza w dużym mieście. Jeśli podczas kolizji nikt nie odniósł obrażeń, a sprawca poczuwa się do odpowiedzialności, nie trzeba wzywać policji, by uzyskać odszkodowanie z OC. Wystarczy spisać wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym. Wyjaśniamy, co powinien zawierać prawidłowo wystawiony dokument.

Co to jest GAP i czy warto je wykupić? O ubezpieczeniach w leasingu

GAP to dodatkowe ubezpieczenie do autocasco, które zabezpieczy twoje finanse na wypadek kradzieży leasingowanego samochodu lub jego zniszczenia (szkody całkowitej). Czy się opłaca? Wszystko zależy od tego, na ile wycenisz swój spokojny sen.