Artykuły

Ile kosztuje ubezpieczenie roweru lub hulajnogi? ING podało stawki

ING we współpracy z Nationale-Nederlanden wprowadziło do oferty nowe ubezpieczenie dla rowerzystów i użytkowników hulajnóg elektrycznych. Kompleksową ochronę (siebie i sprzętu) proponuje już za 113 zł.

Warta rozszerza ochronę w mieszkaniach o COVID-19

Warta wprowadza do umów polis mieszkaniowych dodatkowe klauzule, rozszerzające zakres ochrony, w tym o zachorowanie na COVID-19.

MetLife rezygnuje z badań medycznych i ułatwia dochodzenie odszkodowań z ubezpieczenia

Rezygnacja z badań medycznych, elektroniczna ścieżka przesyłania dokumentów, zdalne wprowadzanie zmian w polisach - MetLife wdrożyło kolejne udogodnienia dla klientów, usprawniając proces zakupu i obsługi produktów ubezpieczeniowych.

Assistance od koronawirusa już dostępne

Firmy ubezpieczeniowe nie pozostają obojętne na bieżące potrzeby konsumentów i uruchamiają nowe pakiety ochronne, których celem jest zapewnienie pomocy podczas pandemii COVID-19. Swoją propozycję ochrony na czas koronawirusa przedstawiło Europ Assistance Polska.

Link4 rozszerza zakres ochrony swoich ubezpieczeń

Od 24 kwietnia uległ zmianie zakres ochrony dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych.

MetLife wprowadza zdalną sprzedaż ubezpieczeń

Kolejna firma, dostosowując się do panujących warunków, wprowadza nowe rozwiązania. Tym razem MetLife umożliwia zdalny zakup polis.

W Avivie możesz odroczyć opłacanie składek na życie

Panująca pandemia wpływa nie tylko na nasze zdrowie i styl życia, ale także - a może przede wszystkim - na sytuacje finansową.

Kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe uruchamia możliwość zdalnego zakupu polisy

Konieczność ograniczenia kontaktów bezpośrednich z doradcami niejako wymusza na firmach zastosowanie nowych procedur sprzedaży swoich usług.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali dostosowuje się do aktualnej sytuacji i zmienia zasady korzystania z oferty

Zmiany obejmują zarówno oferty dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Składka za ubezpieczenie podróżne PKO Ubezpieczenia zostanie zwrócona

PKO Ubezpieczenia w ten sposób dołącza się do akcji #zostanwdomu, zapobiegającej rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Dotowane ubezpieczenia dla rolników od PZU

Rolnicy już teraz mogą ubezpieczyć swoje budynki gospodarcze i uprawy oraz skorzystać z dofinansowania z budżetu państwa.

Provident wprowadza ubezpieczenia do swojej oferty

Provident coraz śmielej rozszerza swoją ofertę i wprowadzi ubezpieczenia komunikacyjne.

Generali wynagradza klientów za lojalność

Firmy lubią wynagradzać lojalność swoim klientom. Tym razem z promocją lojalnościową ruszyło towarzystwo Generali i można uzyskać zniżkę na wykup kolejnego ubezpieczenia.

Vouchery o wartości 500 zł do wygrania w nowym konkursie PKO

PKO wychodzi z kolejną inicjatywą mającą na celu promowanie korzystania z aplikacji mobilnej IKO. Tym razem zachęca do ubezpieczania samochodu za jej pośrednictwem i daje za to vouchery do wykorzystania na stacjach Orlen.

ERGO Hestia zajmie się skasowanym samochodem

Już od tego miesiąca klienci ERGO Hestia mogą skorzystać z nowego programu likwidacji szkody, dzięki któremu część formalności zostanie przejęta przez ubezpieczyciela, a pieniądze zostaną wypłacone w ciągu 2 dni.

Wykup ubezpieczenie dla dziecka w Nationale-Nederlanden i odbierz bon do Decathlonu

Ruszyła promocja Nationale-Nederlanden, w ramach której za ubezpieczenie swojej pociechy można otrzymać bon na 20 zł do sklepu Decathlon.

Open Life udostępnia usługę mojeID

Klienci Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie od teraz mogą swoją tożsamość potwierdzić elektronicznie. W tym celu skorzystać można z oferowanej przez KIR usługi mojeID.

Potwierdzenie diagnozy medycznej u eksperta - nowa usługa Wienera

Dość nietypowy rodzaj ubezpieczenia wprowadziło do swojej oferty towarzystwo Wiener. Dzięki nowej usłudze będzie można zasiegnąć dodatkowej opinii ekspertów z kilku dziedzin medycyny.

PZU Zdrowie uruchamia Wirtualną Przychodnię

Nie od dziś wiadomo, że dostanie się do lekarza pierwszego kontaktu bywa mocno utrudnione, nie wspominając o specjalistach. PZU Zdrowie uruchomiło pierwszą w Polsce Wirtualną Przychodnię, dzięki czemu można ominąć długie kolejki.

Dziecko jedzie na ferie? Ubezpieczenie szkolne nie zapewni mu wystarczającej ochrony

Wysyłasz dziecko na ferie? Zostawianie szkole wolnej ręki w wyborze ubezpieczenia turystycznego może być fatalne w skutkach. Rozprawiamy się z trzema mitami na temat ochrony uczniów podczas zimowych wyjazdów na narty.