Artykuły

Tak wysokiej inflacji nie było od 2012 r. Wieprzowina droższa o 23,6%

W środę GUS potwierdził wcześniejsze szacunki, zgodnie z którymi inflacja CPI w grudniu 2019 r. osiągnęła pułap 3,4% rok do roku. Najbardziej podrożała żywność, ale - zdaniem RPP - to wcale nie powód do podwyżek stóp procentowych.

Załóż konto osobiste na selfie w Pekao i odbierz 200 zł

Banki na różne sposoby kuszą klientów do skorzystania z usług. Tym razem Pekao SA płaci za założenie konta. A jeśli zostanie ono założone "na selfie", to można uzyskać jeszcze więcej.

Nowe przepisy UE od 2022 r. Grozi nam gwałtowny wzrost cen samochodów

Od maja 2022 roku wszystkie nowe auta wprowadzane na rynek unijny będą z obowiązku bezpieczniejsze, a przez to i droższe. Każdy pojazd schodzący z taśmy ma być wyposażony w niemal 30 dodatkowych systemów bezpieczeństwa.

Dziecko jedzie na ferie? Ubezpieczenie szkolne nie zapewni mu wystarczającej ochrony

Wysyłasz dziecko na ferie? Zostawianie szkole wolnej ręki w wyborze ubezpieczenia turystycznego może być fatalne w skutkach. Rozprawiamy się z trzema mitami na temat ochrony uczniów podczas zimowych wyjazdów na narty.

Sprzedajesz mieszkanie z hipoteką? Bank może nie dać zgody

Zbywając mieszkanie kupione na kredyt hipoteczny, należy uzbroić się w cierpliwość. Poza standardową procedurą sprzedaży formalności wydłużają się o dodatkowy krok: konieczność uzyskania zgody banku na zwolnienie hipoteki. A to i trwa, i kosztuje.

2% na specjalnej lokacie w PKO BP

PKO przygotował specjalną miesięczną lokatę dla użytkowników IKO, którzy skorzystali z ubezpieczenia OC lub AC. Można ulokować do 2000 zł i zyskać 2%

Promocyjny kredyt gotówkowy w Getinie z niskim oprocentowaniem

Getin wprowadził nową ofertę kredytu na preferencyjnych warunkach. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku a środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Specjalna noworoczna oferta kredytów hipotecznych rusza w ING

Ruszyła nowa promocja ING Banku Śląskiego. Jest to "Noworoczna wyprzedaż" i dotyczy kredytów hipotecznych. Co więcej, formalności są ograniczone do jednej wizyty w oddziale.

ING Bank Śląski udostępnia kolejny bank w ramach otwartej bankowości

Dostęp do informacji o rachunku (Account Information Service, w skrócie AIS) okazuje się być dużą wygodą dla klientów. ING dołączył kolejny bank do swojego agregatora kont.

Masz PayPal? Jednym kliknięciem możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy

Najbliższy, 28. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku środki zbierane są na zakup sprzętu specjalistycznego, wykorzystywanego w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i neurochirurgii.

Nowa odsłona serwisu BOŚ Banku przyjazna osobom niedowidzącym

Kolejny bank modernizuje swój serwis internetowy, by dostosować go zarówno do panujących w projektowaniu trendów, ale także do coraz popularniejszych urządzeń mobilnych. Tym razem jest to BOŚ Bank.

Alior rewolucjonizuje swoje oddziały. Punkt w nowym formacie już otwarty.

Alior dokonał rewolucji w swoich oddziałach. Pierwsza placówka nowego typu już ruszyła w Warszawie. Jest to odnowiony oddział przy ul. Jana Pawła II 35.

PKO BP wspiera 28. Finał WOŚP i likwiduje opłaty za przelew na fundację

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wiele prywatnych firm chce wesprzeć to przedsięwzięcie, wśród nich znajdują się także banki.

Załóż firmę przez bankowość elektroniczną ING i otrzymaj rok księgowości za darmo

Od dwóch lat firmę można założyć poprzez bankowość elektroniczną. I chociaż świadomość klientów się zwiększa, to ING postanowił dodatkowo zachęcić do skorzystania z tej możliwości.

SGB udostępnił płatności zbliżeniowe Fitbit Pay dla Mastercard

SGB sukcesywnie poszerza swoje usługi i tym razem udostępnił płatności zbliżeniowe Fitbit Pay dla kolejnej grupy klientów, czyli dla posiadaczy kart Mastercard.

Curve udostępnia przelewy bezpośrednie między użytkownikami i to w 25 walutach

Curve jest rozwiązaniem pozwalającym skonsolidować posiadane karty. Od teraz jego użytkownicy mogą między sobą przesyłać środki. I to w 25 walutach a pieniądze automatycznie (i bezpłatnie) zostaną przewalutowane.

Za Iplę zapłacisz BLIKIEM

IPLA, polski serwis VOD (wideo na żądanie) należący do Cyfrowego Polsatu, uruchomił możliwość opłacania za pomocą BLIKA. Ta opcja dostępna jest w przypadku korzystania z urządzenia Smart TV.

Nowa promocja PKO BP - dostęp do HBO na 30 dni

PKO BP wykorzystuje popularność serwisów VOD (Video On Demand, wideo na żądanie) i oferuje kod na 30 dni dostępu do HBO GO. Żeby jednak skorzystać z tej promocji, należy spełnić kilka warunków.

SkyCash umożliwia opłacenie przejazdu A1

SkyCash umożliwia klientom uiszczanie opłat za przejazdy autostradą A1 z poziomu aplikacji mobilnej. Co więcej - nasza podróż nie będzie nawet wymagała posiadania przy sobie telefonu!

mPay wprowadza możliwość nadawania przesyłek

mPay, znany najlepiej z możliwości kupowania biletów, poszerza swoją ofertę i wprowadza możliwość nadawania przesyłek. Jest to możliwe dzięki współpracy z serwisem Furgonetka.pl.