Artykuły

Najlepsze konta dla mikrofirm: grudzień 2020 r.

Jak ograniczyć wydatki ponoszone na konto firmowe? Wystarczy aktywnie z niego korzystać. Aż 12 największych banków nie narzuca bądź zwalnia swoich klientów z miesięcznych opłat za konto i kartę po spełnieniu prostych warunków. 5 z nich nagradza przedsiębiorców dodatkowo premią pieniężną, a 4 umożliwiają im przeprowadzanie szybkich transakcji kartą bez opłat za przewalutowanie.

Najlepsze konta dla mikrofirm: listopad 2020 r.

Nie tylko konsumenci, ale i przedsiębiorcy mogą nie płacić za konto i kartę, jeśli będą z nich aktywnie korzystać. Rachunek firmowy wraz z kartą płatniczą za 0 zł po spełnieniu prostych warunków oferuje aż 11 banków. Sprawdziliśmy, które z kont będzie najlepszym wyborem dla osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą.

Najlepsze konta z bonusem: październik 2020 r.

Otwierając konto bez opłaty za prowadzenie, z kartą bezpłatną po spełnieniu prostego warunku, możesz zyskać do 250 zł premii, 2% na lokacie i oszczędzisz nawet 300 zł na domowych rachunkach. Sprawdziliśmy, gdzie obecnie najbardziej się opłaca założyć konto osobiste. Wyniki porównania prezentujemy w najnowszym rankingu rachunków bankowych, przygotowanym przez Comperia.pl.

Najlepsze konta dla mikrofirm: październik 2020 r.

W aż 11 bankach przedsiębiorcy mogą mieć konto i kartę za 0 zł – po spełnieniu prostych warunków. Nie z każdej oferty skorzystają jednak od ręki, bez wychodzenia z domu. Sprawdzamy, gdzie osoby prowadzące własną działalność gospodarczą najszybciej i najwygodniej założą tani rachunek firmowy.

Najlepsze kredyty bez konta: 20 000 zł na 60 rat (wrzesień 2020 r.)

By zdobyć kredyt w dobrej cenie, nie musisz obowiązkowo zakładać konta czy przenosić wpływu swojej pensji do nowego banku. Pożyczając 20 000 zł na 5 lat, bez zakupu dodatkowych produktów, twoja rata może wynieść tylko 409,86 zł – wynika z najnowszego rankingu kredytów konsumenckich, przygotowanego przez Comperia.pl.

Najlepsze konta dla mikrofirm: sierpień 2020 r.

0 zł za konto i kartę wielowalutową, premia na start i możliwość założenia rachunku bez wychodzenia z domu – sprawdziliśmy, w których bankach przedsiębiorcy zyskają najwięcej, zakładając konto firmowe.

Ranking pożyczek internetowych: sierpień 2020

Rynek pożyczek internetowych rozwija się coraz szybciej. Dotyczy to również wysokich kwot. Dziś, by uzyskać nawet 60 000 zł z okresem spłaty nawet powyżej 4 lat, nie trzeba wychodzić z domu. Cały proces dostępny jest online, bez zbędnych formalności. Wystarczy kilka chwil, a pieniądze trafiają na nasze konto. Jak to możliwe? Wszystkie informacje znajdują się w naszym najnowszym rankingu Comperia.pl.

Ranking pożyczek 100% online: kwiecień 2020 r.

Pandemia spowodowana przez koronawirus to bezprecedensowa sytuacja we współczesnym świecie. Covid-19 to nie tylko zagrożenie dla zdrowia, ale ogromny problem, bezpośrednio wypływający na sytuację ekonomiczną. Skutki dzisiejszej recesji będą prawdopodobnie odczuwane przez lata. Już dziś wiadomo, że wielu przedsiębiorcom i konsumentom nie uda się przetrwać tego okresu bez pożyczki. Szybkie pozyskanie wsparcia finansowego stało się jednak z dnia na dzień trudniejsze. Jak znaleźć dobrą pożyczkę dostępną bez wychodzenia z domu? Na to pytanie odpowiada ranking pożyczek 100% online.

Ranking kredytów firmowych: 50 tys. zł na dowolny cel

Przedsiębiorco! Poszukujesz szybkiego i taniego sposobu na sfinansowanie rozwoju swojego biznesu, opłacenie inwestycji lub pokrycie bieżących wydatków? Sprawdziliśmy, w którym banku otrzymasz kredyt z najniższą marżą, bez względu na to, na co zechcesz przeznaczyć pożyczone pieniądze.

Najlepsze pożyczki 100% online na 5 lat: ranking – styczeń 2020 r.

Potrzebujesz szybkiej i wygodnej pożyczki na 5 lat? Sprawdziliśmy, gdzie i na jakich warunkach zdobędziesz wysokie kwoty„od ręki”, w dobrej cenie, bez zbędnych formalności i całkowicie przez internet.

Ranking pożyczek online: grudzień 2019 r.

Potrzebujesz ekstra gotówki na święta? Sprawdziliśmy, skąd szybko i tanio pożyczysz 5000 zł całkowicie online, rozkładając spłatę na 12 wygodnych rat.

Najlepsze konta dla mikrofirm: listopad 2019 r.

Prowadzisz własną firmę? Porównaliśmy dla ciebie najważniejsze opłaty związane z posiadaniem konta dla mikrofirmy w wiodących bankach i sprawdziliśmy, w którym z nich za otwarcie rachunku bieżącego dostaniesz premię.

Najlepsze konta online - ranking: listopad 2019 r.

Prawie wszystkie banki w Polsce oferują możliwość zawnioskowania przez internet o otwarcie konta, ale tylko w kilku z nowego rachunku będzie można korzystać jeszcze tego samego dnia.

Ranking kredytów dla firm: 50 000 zł na 12 miesięcy

Marża 0% i prowizja obniżona do 2,99% – to główne warunki cenowe najtańszego kredytu, z którego obecnie może skorzystać przedsiębiorca. Wystarczy spełnić proste warunki. Jakie? Sprawdzisz w najnowszym rankingu kredytów dla firm, przygotowanym przez Comperia.pl.

Ranking kredytów gotówkowych w kwocie 85 000 zł: październik 2019 r.

Potrzebujesz większego zastrzyku gotówki? Sprawdziliśmy, w których bankach kredyty na większe kwoty są najtańsze. Pożyczając na dowolny cel 85 0000 zł na 84 miesiące, najniższą ratę uzyskasz w BNP Paribas.

Ranking pożyczek 100% online

Cyfryzacja coraz śmielej wkracza na rynek usług finansowych. Przez internet możemy już uzyskać nie tylko chwilówkę, ale i bankowy kredyt, ze spłatą rozłożoną nawet na kilka lat. Tylko – czy zawsze będzie to szybkie i wygodne? Sprawdziliśmy, gdzie bez wychodzenia z domu można pożyczyć najwięcej na najkorzystniejszych zasadach.

Ranking polis OC dla młodych kierowców: czerwiec 2019 r.

Sprawdziliśmy, gdzie młodzi kierowcy najmniej zapłacą za polisę OC dla używanego samochodu. W przypadku 26-latka różnica w wysokości składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych wyniosła ponad dwa tysiące złotych! Najlepszą ofertę zaproponował You Can Drive.

Ranking ubezpieczeń OC: czerwiec 2019 r.

Wykupując OC dla swojego samochodu bez wcześniejszego porównania ofert, możesz przepłacić nawet trzykrotnie! Przeanalizowaliśmy ceny polis OC dla używanego auta marki Renault Clio – różnica w dostępnych składkach wyniosła ponad 2000 zł. Najlepszą cenę (993 zł) kierowcy uzyskają w mtu24.pl.

Ranking kredytów online: 16 tys. zł na 5 lat

Potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, ale nie masz czasu na wizyty w bankach? Sprawdziliśmy, które z nich najtaniej pożyczą 16 tys. zł przez internet.

Gdzie najtaniej ubezpieczyć samochód? Ranking: kwiecień 2019 r.

Porównując oferty ubezpieczeń samochodowych, możesz zaoszczędzić ponad 700 zł rocznie na samym OC oraz prawie 2300 zł na pakiecie OC+AC - właśnie tyle wyniosły różnice pomiędzy najtańszymi a najdroższymi polisami w kwietniowym rankingu Comperia.pl. Pierwsze miejsce dzięki najniższym składkom w każdym z zestawień zajął Link4.