Artykuły

Ranking kredytów firmowych: 50 tys. zł na dowolny cel

Przedsiębiorco! Poszukujesz szybkiego i taniego sposobu na sfinansowanie rozwoju swojego biznesu, opłacenie inwestycji lub pokrycie bieżących wydatków? Sprawdziliśmy, w którym banku otrzymasz kredyt z najniższą marżą, bez względu na to, na co zechcesz przeznaczyć pożyczone pieniądze.

Najlepsze pożyczki 100% online na 5 lat: ranking – styczeń 2020 r.

Potrzebujesz szybkiej i wygodnej pożyczki na 5 lat? Sprawdziliśmy, gdzie i na jakich warunkach zdobędziesz wysokie kwoty„od ręki”, w dobrej cenie, bez zbędnych formalności i całkowicie przez internet.

Ranking pożyczek online: grudzień 2019 r.

Potrzebujesz ekstra gotówki na święta? Sprawdziliśmy, skąd szybko i tanio pożyczysz 5000 zł całkowicie online, rozkładając spłatę na 12 wygodnych rat.

Najlepsze konta dla mikrofirm: listopad 2019 r.

Prowadzisz własną firmę? Porównaliśmy dla ciebie najważniejsze opłaty związane z posiadaniem konta dla mikrofirmy w wiodących bankach i sprawdziliśmy, w którym z nich za otwarcie rachunku bieżącego dostaniesz premię.

Najlepsze konta online - ranking: listopad 2019 r.

Prawie wszystkie banki w Polsce oferują możliwość zawnioskowania przez internet o otwarcie konta, ale tylko w kilku z nowego rachunku będzie można korzystać jeszcze tego samego dnia.

Ranking kredytów dla firm: 50 000 zł na 12 miesięcy

Marża 0% i prowizja obniżona do 2,99% – to główne warunki cenowe najtańszego kredytu, z którego obecnie może skorzystać przedsiębiorca. Wystarczy spełnić proste warunki. Jakie? Sprawdzisz w najnowszym rankingu kredytów dla firm, przygotowanym przez Comperia.pl.

Ranking kredytów gotówkowych w kwocie 85 000 zł: październik 2019 r.

Potrzebujesz większego zastrzyku gotówki? Sprawdziliśmy, w których bankach kredyty na większe kwoty są najtańsze. Pożyczając na dowolny cel 85 0000 zł na 84 miesiące, najniższą ratę uzyskasz w BNP Paribas.

Ranking pożyczek 100% online

Cyfryzacja coraz śmielej wkracza na rynek usług finansowych. Przez internet możemy już uzyskać nie tylko chwilówkę, ale i bankowy kredyt, ze spłatą rozłożoną nawet na kilka lat. Tylko – czy zawsze będzie to szybkie i wygodne? Sprawdziliśmy, gdzie bez wychodzenia z domu można pożyczyć najwięcej na najkorzystniejszych zasadach.

Ranking polis OC dla młodych kierowców: czerwiec 2019 r.

Sprawdziliśmy, gdzie młodzi kierowcy najmniej zapłacą za polisę OC dla używanego samochodu. W przypadku 26-latka różnica w wysokości składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych wyniosła ponad dwa tysiące złotych! Najlepszą ofertę zaproponował You Can Drive.

Ranking ubezpieczeń OC: czerwiec 2019 r.

Wykupując OC dla swojego samochodu bez wcześniejszego porównania ofert, możesz przepłacić nawet trzykrotnie! Przeanalizowaliśmy ceny polis OC dla używanego auta marki Renault Clio – różnica w dostępnych składkach wyniosła ponad 2000 zł. Najlepszą cenę (993 zł) kierowcy uzyskają w mtu24.pl.

Ranking kredytów online: 16 tys. zł na 5 lat

Potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, ale nie masz czasu na wizyty w bankach? Sprawdziliśmy, które z nich najtaniej pożyczą 16 tys. zł przez internet.

Gdzie najtaniej ubezpieczyć samochód? Ranking: kwiecień 2019 r.

Porównując oferty ubezpieczeń samochodowych, możesz zaoszczędzić ponad 700 zł rocznie na samym OC oraz prawie 2300 zł na pakiecie OC+AC - właśnie tyle wyniosły różnice pomiędzy najtańszymi a najdroższymi polisami w kwietniowym rankingu Comperia.pl. Pierwsze miejsce dzięki najniższym składkom w każdym z zestawień zajął Link4.

IT W BANKOWOŚCI GigaCon 2019

16 maja | Warszawa

Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń!

10 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :)

BANKING TECH & SECURITY już 27 marca 2019 w Warszawie!

Cała prawda o wyzwaniach IT w bankowości

Rusza rekrutacja do drugiej edycji akceleratora RBL_START

Startuje nabór do drugiej edycji programu akceleracyjnego RBL_START. Akcelerator Alior Banku tym razem szuka rozwiązań z obszarów analizy danych, wspierania lojalności klientów, bezpieczeństwa oraz takich, które pozwolą na oferowanie usług finansowych w dotychczas niezagospodarowanych kanałach dystrybucji. Na zakwalifikowanych czeka m.in. rozbudowany program mentoringowy, szansa na finansowanie i możliwość wdrożenia swoich rozwiązań w Alior Banku lub PZU.

Ranking kont bankowych: marzec 2019 r.

Bezwarunkowe 0 zł za konto, 0 zł za kartę po wykonaniu zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą miesięcznie, a do tego 150 zł premii i podwyższone do 2,5% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Co najmniej tyle korzyści mogą zyskać posiadacze eKonta osobistego w mBanku - rachunku, który zajął pierwsze miejsce w najnowszym rankingu kont bankowych, przygotowanym przez Comperia.pl.

Konferencja IT w ubezpieczeniach GIGACON

Zapraszamy przedstawicieli sektora finansowego do wzięcia udziału w XVIII edycji konferencji poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego.

BEZPŁATNA KONFERENCJA DATA CENTER 19 LUTEGO W WARSZAWIE!

Zastanawiasz się jak zaprojektować nowoczesne centrum danych? A może chcesz wiedzieć, jak nim sprawnie zarządzać? Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania możesz znaleźć podczas konferencji Data Center, która odbędzie się już 19 lutego (wtorek) w Warszawie.

ŚWIAT CYFROWEJ REKLAMY- DIGITAL SIGNAGE SUMMIT- 24 STYCZNIA 2019

Digital Signage to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. Rozwiązania Digital Signage mają szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przekazanie aktualnej oraz dynamicznej informacji reklamowej. Systemy DS mają wiele niewątpliwych zalet, dzięki którym stają się niepodważalnym konkurentem w obszarze nowoczesnych nośników reklamy. Kluczową zaletą rozwiązań Digital Signage jest przede wszystkim możliwość aktualizacji przekazu oraz treści poprzez Internet oraz szybka komunikacja z wieloma odbiorcami jednocześnie – w jednej lub wielu lokalizacjach. O tych oraz wielu innych możliwościach systemów DS, będą rozmawiać branżowi liderzy oraz eksperci. Poznaj najnowsze technologie komunikacji cyfrowej, zarejestruj się na wydarzenie Digital Signage Summit już dziś!