Pomagamy wybrać właściwy produkt i usługę!

Oszczędzamy twój czas oraz pieniądze.

Comperia.pl to pierwsza w Polsce porównywarka finansowa

Szybko, wygodnie, łatwo

Comperia.pl powstała, aby użytkownicy mogli w mniej niż sekundę, za darmo, porównać i wybrać w jednym miejscu najlepsze produkty dostępne na rynku.

Przy budowie narzędzi do porównywania stosujemy nowoczesne technologie, podajemy konkretne i użyteczne informacje. Dzięki nim nasi użytkownicy są przyjemnie zaskoczeni wygodą i szybkością, z jaką mogą porównać, a następnie otworzyć lokatę w banku oferującym najwyższe oprocentowanie, złożyć wniosek o kredyt z najniższą możliwą ratą, założyć konto w banku, w którym comiesięczna opłata i wypłaty z bankomatów będą kosztowały najmniej czy wybrać najbardziej spersonalizowaną usługę gsm.

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Dlatego pomagamy skontaktować się z bankiem, towarzystwem ubezpieczeniowym czy operatorem oferującym produkt, którego potrzebujesz. Możesz to zrobić w prosty i komfortowy sposób, bez wstawania od biurka lub w dowolnym miejscu na świecie korzystając z internetu mobilnego za pomocą telefonu.

Porównujemy dla Ciebie

Wierzymy, że więcej informacji oznacza lepszy wybór. Codziennie porównujemy dla Ciebie ponad 1100 produktów finansowych, 350 ofert telekomunikacyjnych i oferty z 17 towarzystw ubezpieczeniowych. Wystarczy kilka kliknięć i na ekranie Twojego komputera pojawią się oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Prostota ma znaczenie w budowaniu pozytywnego doświadczenia w korzystaniu z Comperia.pl. Oferty układamy w czytelny jasny sposób, posortowane odpowiednio dla produktu, np. wedle wysokości raty, oprocentowania lub ceny.

Wiemy, że nie interesują Cię wyłącznie suche cyfry. W Comperia.pl znajdziesz również regularnie aktualizowane poradniki i artykuły o każdym z porównywanych produktów.

Codziennie analizujemy i przedstawiamy aktualne informacje o produktach dostępnych w naszych porównywarkach, które zespół doświadczonych analityków aktualizuje każdego dnia.

Jesteśmy wiarygodni i niezależni - prezentujemy plusy i minusy każdej oferty. Poznasz je nie czytając skomplikowanych umów pisanych małym drukiem.

Porównanie ofert na naszej stronie jest dostępne 24 godziny na dobę. Zarabiamy na reklamach i opłatach od instytucji, gdy za naszym pośrednictwem wybierzesz ich produkt. Jeśli podasz nam swoje dane, otrzymasz dostęp do opcji porównania najlepszych ofert. Dzięki temu wybierzesz dla siebie najlepsze rozwiązanie, oszczędzając tym samym pieniądze i czas.

Bezpłatnie skontaktujemy Cię z wybraną instytucją, by skorzystać z produktu, którego potrzebujesz.

Wierzymy, że dzięki Comperia.pl podejmowanie decyzji finansowych jest i będzie pozytywnym doświadczeniem.