Artykuły

Nowe sposoby logowania w EnveloBanku - nie będzie trzeba nawet dotykać ekranu ani klawiatury

EnveloBank wprowadza u siebie coraz popularniejszą metodę identyfikacji użytkownika, więc logowanie do aplikacji będzie ułatwione. Jakich urządzeń to dotyczy?

Konto za zero naprawdę będzie za zero - PKO zmienia zasady

Z tej zmiany z pewnością ucieszą się klienci aktualnie korzystający z Konta za zero. Już od tego miesiąca zmienił się bowiem regulamin i obecnie brak opłaty za prowadzenie rachunku jest bezwarunkowy.

mBank wprowadził do oferty konta dla dzieci poniżej 13 lat

mBank, tak jak i PKO, wprowadził ofertę specjalną dla najmłodszych - konto Junior dla dzieci poniżej 13 roku życia.

Masz konto w Pekao? Poleć je znajomemu i odbierz gotówkę

Bank Pekao SA uruchomił pierwszy w swojej historii program poleceń nowych klientów. Masz konto w Pekao? Możesz zarobić na tym nawet do 1500 zł.

Prośba o przelew na telefon już dostępna w mBanku

Od teraz klienci mBanku będą mogli wysyłać do siebie prośby o przelew na numer telefonu. Jest to możliwe dzięki nowej funkcjonalności BLIK-a.

Od kwietnia zapłacisz więcej za prowadzenie rachunku w Credit Agricole

Credit Agricole aktualizuje cennik usług i podnosi opłaty. Dotyczy to prowadzenia rachunków walutowych, ale także operacji bezgotówkowych czy przelewów natychmiastowych.

ComperiaLead udostępnia nowe narzędzia do zarabiania w sieci. Zobacz, w jaki sposób zwiększą Twoje zyski

Prowadzisz własną stroną internetową lub bloga? Sprawdź, jak zwiększyć swoje dochody dzięki nowym, bezpłatnym narzędziom reklamowym od ComperiaLead, sieci afiliacyjnej z Grupy Comperia.pl SA.

ING Bank Śląski dodał kolejny bank do agregatora kont

Dopiero co ING dodał Aliora do swojego agregatora kont a teraz znowu rozszerza usługę. Do listy banków, z których rachunki można podglądać w ING, dołączył właśnie Santander.

ING Bank Śląski udostępnia kolejny bank w ramach otwartej bankowości

ING Bank Śląski sukcesywnie wzbogaca swój agregator kont o kolejne banki. Do BNP Paribas, PKO BP, Pekao, Millennium oraz mBanku dołącza Alior.

Millennium udostępnia informacje o rachunkach w innych bankach

Znane już od jakiegoś czasu klientom ING rozwiązanie, pozwalające na agregację posiadanych kont z różnych banków, zawitało i do Millennium Banku. Usługa póki co dostępna jest tylko dla części klientów, ale niebawem zostanie udostępniona dla wszystkich.

Weryfikacja po sposobie trzymania telefonu

ING Bank Śląski rozpoczął pilotaż nowego sposobu weryfikacji użytkownika. Sposób ten bazuje na biometrii behawioralnej, czyli zbieraniu i analizie danych takich jak np. sposób przewijania strony czy szybkość pisania na klawiaturze.

Załóż konto osobiste na selfie w Pekao i odbierz 200 zł

Banki na różne sposoby kuszą klientów do skorzystania z usług. Tym razem Pekao SA płaci za założenie konta. A jeśli zostanie ono założone "na selfie", to można uzyskać jeszcze więcej.

ING Bank Śląski udostępnia kolejny bank w ramach otwartej bankowości

Dostęp do informacji o rachunku (Account Information Service, w skrócie AIS) okazuje się być dużą wygodą dla klientów. ING dołączył kolejny bank do swojego agregatora kont.

Ranking kont osobistych - styczeń 2020

Przy wyborze konta bankowego kierujesz się przede wszystkim ceną? Jeśli zależy ci na całkowicie darmowym rachunku, bez opłat miesięcznych za konto i kartę w standardzie, a przy tym chcesz wypłacać gotówkę z dowolnych bankomatów w Polsce bez ograniczeń, do wyboru masz tylko dwie oferty.

Nowa promocja PKO BP - dostęp do HBO na 30 dni

PKO BP wykorzystuje popularność serwisów VOD (Video On Demand, wideo na żądanie) i oferuje kod na 30 dni dostępu do HBO GO. Żeby jednak skorzystać z tej promocji, należy spełnić kilka warunków.

Mąż pracuje za granicą? To nie przekreśla szans na 500 plus

500 plus to program dostępny wyłącznie dla rodzin zamieszkujących w Polsce. Warunku tego nie muszą jednak spełniać oboje rodziców. Jeśli tylko żona lub tylko mąż pracuje za granicą, prawo do świadczenia 500 plus nie przepada. Chyba, że podobny zasiłek rodzina pobiera już z innego kraju.

Kolejny bank dołącza do agregatora kont ING

ING Bank Śląski sukcesywnie dołącza kolejne banki do swojego agregatora kont. Po mBanku, Millennium i PKO BP, klienci będą mogli dodać podgląd do banku Pekao SA.

Przelewy w euro za 0 zł w prawie każdym banku. To efekt nakazu Unii

Zamiast podwyżek, będą obniżki. Kolejne banki wybierają likwidację opłat pobieranych dotychczas za przelewy europejskie SEPA zamiast podwyższać koszty przelewów w złotówkach. Najdalej od połowy grudnia przelew w euro do Belgii czy Francji będzie kosztował tyle samo, co przelew w złotówkach do innego banku w Polsce.

Konto + karta wielowalutowa. Lista banków, które oferują je w pakiecie

Konto z kartą wielowalutową to idealny zestaw dla każdego podróżnika. Dzięki funkcji multiwalutowości można łatwo ograniczyć zagraniczne wydatki, omijając koszty przewalutowania, na jakie narażamy się, płacąc w euro, dolarach czy innej walucie zwykłą kartą. Sprawdziliśmy, które banki i za ile oferują swoim klientom usługę wielowalutowości do standardowych kart debetowych.

Mit zielonej kłódki, czyli jak nie dać się nabrać na fałszywą stronę banku

Logując się do banku, sprawdzasz, czy przed adresem witryny w pasku przeglądarki widnieje zielona kłódka? To dobrze, ale to wcale nie oznacza, że trafiłeś na właściwą stronę.