Artykuły

Millennium wdraża kolejną metodę płatności zbliżeniowych

Nowa, wygodna i bezpieczna metoda płatności przy użyciu zegarka Garmin Pay została udostępniona klientom banku Millennium.

Revolut udostępnił aplikację szerzącą edukację finansową dzieci i młodzieży

Edukacja finansowa od najmłodszych lat to coraz popularniejszy trend. I właśnie z myślą o najmłodszych powstała nowa aplikacja Revoluta.

Toyota Bank udostępnia płatności Google Pay

Już jakiś czas temu bank Toyota ogłosił swoją chęć rozwoju w stronę usług związanych z mobilnością. Właśnie został poczyniony kolejny krok.

W Żabce wpłacisz środki na swoje konto

Mastercard we współpracy z Polcardem i Żabką udostępnił klientom nową usługę - możliwość dokonania wpłaty pieniędzy na kartę w trakcie standardowych zakupów.

Visa oraz sieć hoteli Accor nawiązują współpracę

Visa, jeden z największych globalnych wydawców kart płatniczych, nawiązała współpracę z międzynarodową siecią hoteli Accor. Nowy produkt skierowany jest przede wszystkim do członków programu lojalnościowego Accor.

mBank wprowadza nowe usługi w swoich kartach płatniczych

Ze zmian na pewno ucieszą się szczególnie ci klienci, którzy lubią podróżować poza granice naszego pięknego kraju.

mBank wprowadził do oferty konta dla dzieci poniżej 13 lat

mBank, tak jak i PKO, wprowadził ofertę specjalną dla najmłodszych - konto Junior dla dzieci poniżej 13 roku życia.

Promocja Autopay i Revoluta - zwrot za przejazdy autostradą

Często jeździsz między Toruniem a Gdańskiem? Korzystasz z Revoluta? Masz dodatkowy powód, by zacząć używać aplikacji Autopay.

Nowe dziecko Citibanku i BP - Motokarta

Zapowiadana w końcówce zeszłego roku karta, owoc współpracy Citibanku z BP, została udostępniona klientom. Motokarta jest kartą kredytową przygotowaną z myślą o kierowcach.

Twisto wprowadziło usługę cashback

Nawet do 10% zwrotu można uzyskać robiąc zakupy w jednym z ponad 850 sklepów.

Złota karta dla każdego? Nowa oferta Pekao

Już nie tylko najbogatsi obywatele mogą być posiadaczami złotej karty. Pekao rozszerza ten przywilej również na inne grupy użytkowników konta bankowego.

ING Bank Śląski udostępnia swoim klientom kartę Visa Infinite

Karta Visy przeznaczona jest dla klientów Private Banking i Wealth Management, czyli opcja ta dostępna jest tylko dla najzamożniejszych osób.

Twisto umożliwia podzielenie rachunku

Twisto jest kartą połączoną z aplikacją, która działa na zasadzie karty kredytowej - klientowi przyznawany jest limit a rozliczenie wykorzystanego limitu można przesunąć.

Fitbit Pay już dostępny w Nest Banku

Do zacnego grona instytucji promujących płatności zbliżeniowe właśnie dołączył Nest. Bank właśnie udostępnił klientom możliwość płacenia zegarkiem Fitbit Pay.

mBank wprowadził do swojej oferty Garmin Pay

Płatności zbliżeniowe w ekspresowym tempie zyskują na popularności. Kolejne banki wprowadzają do swojej oferty nowe możliwości i tym razem na udostępnienie Garmin Pay zdecydował się mBank.

SGB udostępnił płatności zbliżeniowe Fitbit Pay dla Mastercard

SGB sukcesywnie poszerza swoje usługi i tym razem udostępnił płatności zbliżeniowe Fitbit Pay dla kolejnej grupy klientów, czyli dla posiadaczy kart Mastercard.

Curve udostępnia przelewy bezpośrednie między użytkownikami i to w 25 walutach

Curve jest rozwiązaniem pozwalającym skonsolidować posiadane karty. Od teraz jego użytkownicy mogą między sobą przesyłać środki. I to w 25 walutach a pieniądze automatycznie (i bezpłatnie) zostaną przewalutowane.

Nowość w Aliorze - Garmin Pay i Fitbit Pay już dostępne

Alior udostępnił płatności zbliżeniowe Garmin Pay i Fitbit Pay. Usługa ta jest dostępna dla klinetów biznesowych i indywidualnych. Co więcej - mogą z niej korzystać także użytkownicy kart t-Mobile Usługi Bankowe i kantora walutowego Alior.

Nowa karta od BP i Citi Handlowego

W ostatnich dniach podpisana została umowa dotycząca nowej oferty kartowej. Stacje paliw BP oraz Citi Handlowy planują wydać wspólny produkt. Co ciekawe, wnioskowanie o kartę będzie oparte o najnowsze technologie, wykorzystujące biometrię (w tym przypadku konkretnie chodzi o wizerunek twarzy). Mówiąc bardziej obrazowo - kartę będzie można dostać na "selfie".

Curve daje możliwość powiązania karty z Garmin Pay i Fitbit Pay

Niedawno brytyjski fintech uruchomił możliwość dokonywania płatności Google Pay. Teraz wzbogaca ofertę o kolejne opcje i dołącza płatności mobilne od Garmin Pay i Fitbit Pay. Nowością jest także wprowadzenie Wena Pay, nieznanych jeszcze na rynku polskim płatności zbliżeniowych, dokonywanych przy pomocy urządzeń ubieralnych (wearables) firmy Sony.