Finanse na żywo

Blog finansowy Karola Wilczko

mBank z najtańszą polisą na życie

pinezka

Zaledwie 20 zł/mies. może kosztować kompleksowa polisa na życie - wynika z analizy przeprowadzonej przez Comperia.pl. Polisa zapewnia ochronę na całym świecie, a umowę można zawrzeć wygodnie przez internet: w mBanku.

 

Więcej na temat najlepszych ofert znajdziecie w najnowszym rankingu ubezpieczeń na życie i zdrowie.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

2,3% na nową kasę w Plus Banku

dziś, 10:22

Plus Bank podniósł oprocentowanie 3-miesięcznej lokaty Nowa Kasa = Większy Zysk z 2,1% do 2,3% w skali roku. 

 

Zmianie uległa nie tylko wysokość stopy procentowej, ale i maksymalnej kwoty podlegającej promocyjnym warunkom. Teraz oferta jest dostępna na nowe środki do kwoty nawet 200 tys. zł

 

Minimalna kwota lokaty to 5 000 zł.

 

Jak wypada lokata Plus Banku na tle średniej, zobaczyć możecie na poniższym wykresie (dane Comperia Analytics dla lokat 3M na 200 000 zł).

 

 

 

Średnie oprocentowanie lokat
Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

Bank Pocztowy z "Najładniejszą polską kartą 2017"

13.12.2017 18:18

To właśnie biało-czerwona karta MasterCard z oferty Banku Pocztowego została zwycięzcą konkursu na "Najładniejszą polską kartą 2017 roku". Rozstrzygnięcie konkurs nastąpiło wczoraj podczas Polskiej Gali Digital Payments.

 

Oprócz patriotycznej kolorystyki kartę wyróżnia efektowny nadruk, na którym widnieją unoszące się gołębie. Ciekawsze jest jednak to, co jeszcze znajduje się na plastiku - oprócz logo operatora i Banku Pocztowego znajdziemy również logo... Poczty Polskiej, która miała swój wkład w powstanie produktu.

 

Karta jest w efekcie pierwszym zauważalnym efektem zapowiedzi nawiązania ścisłej współpracy Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. 

Lubię | 2 osoby lubi
Skomentuj

Toyota Bank zmienia cennik dla przedsiębiorców

8.12.2017 14:46
Od 15 grudnia w Toyota Banku będzie obowiązywać nowa tabela oprocentowania dla przedsiębiorców.
 
Ujednolicone do 0,3% w skali roku zostanie oprocentowanie rachunku bieżącego (do tej pory było uzależnione od kwoty przechowywanych na nim środków), a oprocentowanie lokat będzie zależeć od okresu umowy, a nie jak dotychczas od kwoty depozytu.
 
Bank rezygnuje też z oferowania lokat jedno-, dwu- i trzytygodniowych. Najkrótszy okres lokaty zostanie przy tym wydłużony do 1 miesiąca. 
Lubię
Skomentuj

Spadają zyski z lokat w Nest Banku

7.12.2017 11:47

Wczoraj Idea Bank, a dziś Nest bank obniża oprocentowanie swoich promocyjnych lokat. Spadki sięgnęły nawet 0,35 p.p.

 

Od dziś na Nest Lokacie Lojalnej i Nest Lokacie Nowe Środki (w wersji z kontem) zyskać można:

- 3M: 2,25%

- 6M: 2,35%

- 12M: 2,45%

- 18M: 2,5%

- 24M: 2,6%

 

W przypadku Nest Lokaty Nowe Środki dla klientów nieposiadających i niezakładających konta osobistego w Nest Banku dostępne oprocentowanie jest niższe od podanego powyżej o 0,2 p.p. dla każdego z wariantów.

Lubię
Skomentuj

W aplikacji mPay znowu można kupować bilety po 1 zł

5.12.2017 11:05

To już trzecia edycja wspólnej akcji mPay i Mastercard, w ramach której pasażerowie mogą kupować bilety komunikacji miejskiej po złotówce. W puli znajduje się aż 80 tys. rabatów na bilety jednorazowe lub czasowe do 90 minut o wartości od 1,10 zł do 5 zł. 

 

By skorzystać z promocji, wystarczy zapłacić za bilet przy użyciu aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

 

Tym razem z tańszych przejazdów skorzystają także mieszkańcy Trójmiasta. Promocja dostępna jest we wszystkich miastach, w których można płacić za zakup biletów w aplikacji mPay.

 

W akcji można uczestniczyć wielokrotnie.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Na nowe środki już tylko 2,1%

1.12.2017 12:48

Z 2,3% do 2,1% w skali roku spadło oprocentowanie flagowych lokat promocyjnych Getin Banku: Lokaty na Nowe Środki i e-Lokaty na Nowe Środki. Obie dostępne są na okres 4 miesięcy

 

Promocyjnym warunkom podlegają nowe środki do kwoty aż 200 000 zł. Dniem odniesienia dla wyliczenia sumy nowych środków jest stan salda rachunków złotowych klienta z 31.10.2017 r.

 

Jeden klient może posiadać tylko jedną lokatę promocyjną.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Nest Bank tnie zyski z lokat

30.11.2017 10:18

Po tygodniu od ostatniej podwyżki oprocentowania Lokaty Nowe Środki (przypomnijmy, że dla wariantów 3M i 6M w opcji z kontem stawka skoczyła aż do 3% w skali roku) przyszedł czas na korektę.

 

Dzisiejszą tabelą oprocentowania Nest Bank obniżył stawki obu Nest Lokat Nowe Środki (dla klientów z ROR-em i pozostałych), a także Nest Lokaty Lojalnej. Zmiany dotknęły tym razem wszystkich okresów depozytowych.

 

Aktualnie na Nest Lokacie Lojalnej i Nest Lokacie Nowe Środki dla klientów z kontem zyskać można:

 

- 3M: 2,3%

- 6M:  2,7%

- 12M:  2,7%

- 18M:  2,7%

- 24M: 2,7%

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Wtorki z Mastercard - bilety do Multikina po 10 zł

29.11.2017 15:04
Już od piątku (1 grudnia) kinomaniacy będą mogli skorzystać z nowej promocji w Multikinie.

Widzowie, którzy kupią bilety na jeden z wtorkowych seansów i opłacą je kartą MasterCard lub Maestro w kasie kina, przez internet lub aplikację mobilną, otrzymają bilet na wtorkowy seans za 10 zł.

Z kolei osoba, która wybierze płatność kartą MasterCard lub Maestro, korzystając z cyfrowego portfela Masterpass, zapłaci za jedną wejściówkę tylko 10 zł, a drugą dostanie gratis (do wykorzystania również we wtorek).

Promocja potrwa do 30 listopada 2018 r

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Nawet 3% na nowe środki w Idea Banku

29.11.2017 9:54
Idea Bank podniósł dziś oprocentowanie wybranych wariantów lokat promocyjnych.
 
Lokata na Nowe Środki Plus (z kontem) w opcji: 3M, 4M i 5M od dziś oprocentowana jest na 3% w skali roku, z kolei przy identycznych okresach depozytowych na Lokacie na Nowe Środki (bez konta) zyskać można 2,8%.
 
Obie lokaty dostępne są również w wariacie 1M i 2M, jednak z niższym oprocentowaniem.
 
Maksymalna kwota wpłaty na rachunek lokaty to 1 000 000 zł. W przypadku zerwania umowy przed terminem wypracowane odsetki przepadają.
Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj