Dotacja na ubezpieczenia możliwa dla rolników dzięki PZU

2020-03-18 11:41:34

Rolnicy już teraz mogą ubezpieczyć swoje budynki gospodarcze i uprawy oraz skorzystać z dofinansowania z budżetu państwa.

Ofertę wprowadził ubezpieczyciel PZU a samo dofinansowanie składki z budżetu państwa może wynieść aż 65% składki. Opcji przygotowanych dla klientów jest kilka.

Specjalne zniżki zostały przygotowane w ramach oferty NNW Bezpieczne Żniwa, również posiadając ubezpieczenie budynków gospodarczych można skorzystać ze zniżki na ubezpieczenie zbóż w Pakiecie Wiosna. Dzięki Pakietowi Wiosna uprawy zostaną zabezpieczone przed następstwami gradu oraz przymrozków wiosennych. Trzeba jednak pamiętać, że wykupienie tej opcji jest możliwe tylko do 27 marca.

W ofercie ubezpieczyciela jest także Pakiet 5 Ryzyk, dzięki któremu można uchronić się przed skutkami nawalnych deszczów, huraganu, uderzenia pioruna, lawiną i osunięciem ziemi. Dla klientów, którzy wykupią obie opcje (Pakiet Wiosna i Pakiet 5 Ryzyk) jednocześnie do 30 kwietnia, jest możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o ochronę przed skutkami suszy.

PZU daje możliwość rozłożenia składek na raty bądź skorzystać z przesunięcia terminu spłaty na po żniwach.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam