Generali dostosowuje swoją ofertę - nie wymaga już przeglądów okresowych a przy zdalnym zawieraniu umowy Autocasco nie wymaga zdjęć pojazdu

2020-03-30 12:23:31

Zmiany obejmują zarówno oferty dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

W wyniku pandemii, w ostatnim czasie wszyscy spotykamy się z różnego rodzaju utrudnieniami, szczególnie w przypadku kwestii formalnych. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali postanowiło wyjść na przeciw swoim klientom i nieco zmodyfikować na ten trudny czas swoją ofertę, by dopasować ją do panujących aktualnie warunków. Zmiany dotyczą różnego rodzaju polis.

Pierwsze udogodnienie to odroczenie do 30 czerwca br. konieczności wykonania przeglądów budowlanych. Dotyczy to ofert "Generali, z myślą o domu" oraz "Generali, z myślą o rolniku", jak również ubezpieczeń Proama domów, mieszkań oraz budynków wchodzących w skład gospodarstw rolnych.

Dla kierowców na ten moment przestało być konieczne przesyłanie zdjęć pojazdu w przypadku zawierania zdalnie polis Autocasco.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw zmianie ulega zakres ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. Na czas do końca pandemii sprzęt będzie zabezpieczony również w przypadku pracy zdalnej, gdy użytkowany jest on przez pracownika np. w jego domu. Dotyczy to zarówno ubezpieczeń Generali, jak i Proama, a rozszerzenie to nie wymaga dodatkowych zmian w umowach. Obowiązywać będzie jednak jedynie do zakończenia pandemii.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam