Artykuły

Alior uruchomił platformę zakupową ze sprzętem Apple

Zapowiadana wcześniej współpraca strategiczna Aliora z Innergo Systems, dystrybutorem sprzętu Apple, już wydaje pierwsze owoce. W ramach wspólnego projektu została uruchomiona platforma, za pośrednictwem której klienci mogą kupić telefony oraz laptopy firmy Apple.

Gdzie znaleźć Plus Kod 5?

Jeśli posiadasz telefon w Plusie, to do obsługi Twojego konta w serwisie Plusa będzie potrzebny Plus Kod 5. Sprawdź, gdzie go znaleźć i co robić, gdy go zapomnimy.

Jak zablokować SMS-y Premium w Play?

Jesteś posiadaczem numeru w sieci Play i nie chcesz już otrzymywać wiadomości Premium? Jeśli tak, to znaczy, że potrzebujesz dostępu do blokady takich wiadomość. Sprawdź, jak zrobić to szybko i bezboleśnie.

Jak odzyskać kod PUK w T-Mobile?

Kupując starter z numerem telefonu lub podpisując umowę abonencką u operatora, dostajemy komplet dokumentów razem z kartą SIM i kodami PIN oraz PUK. Czasem jednak gubimy kartki z zapisanymi numerami. W jaki sposób odzyskać kod PUK, będąc w sieci T-Mobile?

Plus: konfiguracja WAP w telefonie

W jaki sposób skonfigurować dostęp do Internetu, jeśli mamy telefon w Plusie? Proces jest bardzo prosty. Sprawdź, na czym dokładnie polega.

Nie działa Ci Internet w telefonie? Sprawdź, jak to naprawić

Z roku na rok wzrasta liczba internautów przeglądających sieć za pomocą smartfonów. To oznaka nasilającego się trendu mobilnego. Co zrobić jednak, gdy nie działa internet w telefonie? Sprawdź, jak to naprawić!

Ile kosztuje dzwonienie na polski numer za granicę?

Telefon komórkowy to dziś podstawowe narzędzie komunikacji i trudno wyobrazić sobie bez niego codzienne funkcjonowanie. Dzwonimy nie tylko do osób przebywających w kraju, ale także do tych, którzy wyjechali z Polski. Sprawdźmy, ile kosztuje dzwonienie na polski numer za granicę.

Plus: Blokada połączeń od numerów anonimowych

Czy wiesz, w jaki sposób zablokować połączenia od numerów prywatnych, będąc klientem Plus? My wiemy!

Koszt duplikatu karty SIM w Play

Uszkodziłeś kartę SIM, a masz numer w sieci Play? Sprawdź koszt wydania duplikatu karty.

Ile razy można wpisać PUK?

Biorąc telefon w abonamencie lub kupując starter z numerem, otrzymujemy wraz z kartą SIM kody, które są potrzebne do uruchomienia lub odblokowania telefonu. Ile razy można wpisać niepoprawny kod PUK, zanim karta SIM zostanie zablokowana?

Jak doładować konto z abonamentu w Play?

Szukasz informacji na temat tego, w jaki sposób można zasilić konto, posiadając abonament w sieci Play? Sprawdziliśmy to dla Ciebie!

Orange: jak zablokować połączenia z ukrytych numerów?

Masz dość telefonów od telemarketerów, dzwoniących z numerów zastrzeżonych? Sprawdź, jak będąc w Orange, zablokować połączenia z ukrytych numerów.

Jak nagrywać rozmowy telefoniczne na smartfonie?

Przez telefon prowadzimy wiele - mniej lub bardziej istotnych - rozmów. Te ważniejsze czasem mielibyśmy ochotę zarejestrować, by potem móc potem odsłuchać lub po prostu mieć dowód na gdy telefonicznie zawrzemy jakąś umowę). Każdemu użytkownikowi telefonu typu smartfon może zdarzyć się sytuacja, że w trakcie rozmowy telefonicznej z inną osobą otrzymuje ona ważne informacje, które chciałaby nagrać w celu ich zapamiętania. W jaki sposób można nagrać na smartfonie rozmowy telefoniczne w trakcie ich prowadzenia?

T-Mobile: zablokuj połączenia z numerów prywatnych (zastrzeżonych)

T-Mobile to jedna z największych sieci telefonicznych w Polsce, która powstała w 1995 roku. Oferta operatora obejmuje usługi abonamentowe dla klientów prywatnych i biznesowych oraz T-Mobile na kartę i Heyah – w systemie pre-paid. Jak można zablokować połączenia z numerów prywatnych, czyli zastrzeżonych, będąc klientem T-Mobile?

Jak doładować komuś konto w T-Mobile na abonament?

Zastanawiasz się, w jaki sposób zasilić konto, posiadając telefon na abonament w sieci T-Mobile? To proste! Wystarczy kilka kroków - przeczytaj krótką instrukcję.

Aplikacje na smartfony do rozpoznawania utworów muzycznych

Usłyszałeś w radiu świetną piosenkę, a teraz chciałbyś poznać jej tytuł i wykonawcę? Sprawdź, jakie aplikacje na smartfony najskuteczniej rozpoznają utwory muzyczne.

Play: blokujemy połączenia z numerów zastrzeżonych

Czy wiesz już, w jaki sposób zablokować połączenia z numerów zastrzeżonych, będąc klientem sieci Play? Jeśli nie, sprawdź szczegóły poniżej.

Ile kosztuje wymiana karty SIM w Lycamobile?

Chcesz wymienić kartę SIM w Lycamobile? Sprawdź, ile będzie Cię to kosztować.

Jak przedłużyć rok ważności konta w Plusie na kartę?

W ramach promocji Rok Ważności Konta po każdorazowym zasileniu konta kwotą minimum 5 zł zyskujemy wydłużenie okresu ważności usług wychodzących na kolejne 365 dni od momentu doładowania. Zobacz, jak przedłużyć rok ważności konta w Plusie na kartę.

Jak sprawdzić stan Internetu w T-Mobile?

Czy już wiesz, w jaki sposób możesz sprawdzić stan pakietu internetowego, będąc w T-Mobile?