Nagrody w katalogu Bezcenne Chwile zostały zaktualizowane, by dostosować je do aktualnych warunków

2020-04-24 12:57:14

Mastercard dostosowuje swoje nagrody w programie Bezcenne Chwile. Pojawi się wśród nich więcej opcji, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu.

Panująca na świecie pandemia koronawirusa w znacznym stopniu zmieniła naszą rzeczywistość. Dotyczy to zarówno stylu życia, jak i sposobu świadczenia usług przez przedsiębiorstwa. Wiele firm zostało zmuszonych do wdrożenia nowych procesów sprzedaży bądź obsługi klienta, funkcjonowanie części branż zostało z kolei bardzo mocno ograniczone.

Mastercard, biorąc pod uwagę nowe warunki i ograniczenia w kontaktach międzyludzkich oraz w poruszaniu się, zaktualizował katalog nagród, spośród których mogą wybierać uczestnicy programu Bezcenne Chwile. W ofercie pojawiło się więcej propozycji, z których można skorzystać bez wychodzenia z domu. Są to na przykład dostępy do usług świadczonych online, takich jak HBO GO, Play Station Plus oraz biblioteki audiobooków i e-booków Storytel i Nexto. Dodatkowo klienci mogą wybrać voucher do aplikacji Glovo, w której można zamawiać zakupy w Carrefourze i w Biedronce oraz voucher do sklepu z grami planszowymi Rebel.pl.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam