Raporty, rankingi, poradniki


Konta za 0 zł bez dodatkowych warunków: styczeń 2018
2018-01-22

W pierwszych dniach nowego roku zmniejszyła się liczba banków, które oferują bezpłatne konta osobiste bez dodatkowych warunków. Klienci, którzy nie lubią niepotrzebnych obowiązków, ograniczeń i zbędnych kosztów obecnie mają do wyboru już tylko 4 darmowe rachunki.

www.comperia.pl
Ranking najtańszych pożyczek ratalnych
2017-12-11

Potrzebujesz szybkiej gotówki na remont, wczasy, naprawę auta czy inne, większe wydatki? Sprawdziliśmy, w której firmie pozabankowej będziesz mógł najtaniej pożyczyć 10 000 zł na 24 miesiące.

www.comperia.pl
Top 10 kont osobistych: listopad 2017
2017-11-14

Powakacyjne zawirowania w cennikach bankowych zdają się już być za nami. Październik nie przyniósł istotnych zmian w tabelach opłat i prowizji dla posiadaczy rachunków osobistych, nie pojawiły się też żadne nowe oferty kont. Ta chwila uspokojenia to najlepszy moment na zrewidowanie tego, co do zaoferowania mają banki klientom poszukującym taniego i przejrzystego konta, które maksymalnie ułatwi im zarządzanie własnymi finansami.

www.comperia.pl
Na emeryturę oszczędzaj z najlepszymi. Ranking IKZE
2017-11-02

Ominięcie podatku Belki, coroczna ulga podatkowa i szansa na zysk dużo wyższy od odsetek z najwyżej oprocentowanych lokat – tak właśnie IKZE może działać na Twoją korzyść. Sprawdziliśmy, w których TFI najlepiej otworzyć indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego, by potencjał wysokich zysków szedł w parze z najniższymi kosztami prowadzenia rachunku.

www.comperia.pl
Konta osobiste za 0 zł bez dodatkowych warunków: październik 2017
2017-10-26
Masz dość ciągłego pamiętania o różnych warunkach, których spełnienie zwolni Cię z opłaty za konto lub kartę? W takim razie do wyboru masz tylko 5 bezwarunkowo bezpłatnych rachunków bankowych – wynika z najnowszego rankingu kont osobistych, przygotowanego przez Comperia.pl.
www.comperia.pl
2017-10-17

Klienci, którzy poszukują korzystnej lokaty, ale nie chcą spełniać żadnych dodatkowych warunków, mogą zyskać nawet 2,5% na lokacie 6-miesięcznej (w Alior Banku). Maksymalna kwota wpłaty to aż 200 tys. zł.

www.comperia.pl
2017-10-17

Aż 2,7% przez 4 miesiące zapewnia najkorzystniejszy rachunek oszczędnościowy, z którego może skorzystać każdy – nie tylko nowy, ale i dotychczasowy klient. Sprawdź w najnowszym rankingu Comperia.pl, które banki oferują oszczędzającym najwięcej.

www.comperia.pl
Ranking najlepszych ubezpieczeń na życie i zdrowie do rachunków bankowych
2017-10-02
Chcesz w prosty i jednocześnie skuteczny sposób zabezpieczyć finansowo siebie lub swoich bliskich na wypadek poważnego zachorowania czy własnej śmierci? Wybierz odpowiednie ubezpieczenie. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, jakie warunki polis na życie i zdrowie mają do zaproponowania swoim klientom poszczególne banki.
www.comperia.pl
Najlepsze konta firmowe: wrzesień 2017
2017-09-21
Jedynie 7 kont firmowych ma do wyboru przedsiębiorca, który chce założyć rachunek bieżący za bezwarunkowe 0 zł. W pozostałych przypadkach dopiero spełnienie dodatkowych wymogów pozwala na obniżenie kosztów obsługi konta.
www.comperia.pl
Najlepsze pożyczki pozabankowe na wysokie kwoty
2017-09-11
Potrzebujesz większej sumy pieniędzy na remont, naprawę auta lub inne nagłe wydatki, ale nie chcesz pożyczać od rodziny, ani narażać się na bankowe formalności? Masz do dyspozycji jeszcze jedno rozwiązanie: szybka pożyczka pozabankowa. Sprawdziliśmy, która z dostępnych ofert będzie najtańsza.
www.comperia.pl
Najlepsze kredyty gotówkowe na 4000 zł
2017-09-01
Poszukujesz taniego kredytu na drobne wydatki? Redakcja Comperia.pl sprawdziła, w których bankach można pożyczyć 4000 zł na 24 miesiące na najkorzystniejszych zasadach. Zwycięzcą okazał się PlusBank.
www.comperia.pl
Co się dzieje, kiedy nie spłacamy kredytu
2017-08-20
Kilkudniowe opóźnienie w spłacie raty kredytu może zakończyć się telefonem od pracownika banku, który poinformuje nas o zaległościach. Dwumiesięczna zwłoka w płatności skutkować będzie wypowiedzeniem umowy i wszczęciem procedury windykacyjnej.
www.comperia.pl
2017-08-02
Szukając optymalnego sposobu finansowania samochodu, w grę wchodzą przede wszystkim 2 opcje - leasing oraz kredyt samochodowy. Co w jakiej sytuacji wybrać?
www.comperia.pl
Oprocentowanie kredytów - warto wiedzieć
2017-08-01
Oprocentowanie w największym stopniu wpływa na ostateczny koszt kredytu hipotecznego. Na jego wysokość składają się dwa elementy.
www.comperia.pl
2017-08-01
Rozwój rynku finansowego i podążający zanim rozwój nowych technologii spowodował, że pomnażanie oszczędności jeszcze nigdy nie było takie proste. Mowa tutaj o zdalnym dostępie do instrumentów finansowych. Dobrym przykładem tego rozwiązania jest chociażby możliwość zakładania lokat bankowych przez internet. Jak sprawnie przeprowadzić taką operację? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakładania depozytu online? Porównywarka finansowa Comperia.pl podpowiada.
www.comperia.pl
Ranking kart wielowalutowych: czerwiec 2017
2017-06-06
Często podróżujesz za granicę? Jeśli tak, dobrze wiesz, ile problemów potrafi sprawiać posługiwanie się obcą walutą. Rozwiązania są dwa: albo operowanie gotówką, albo kartą. Niestety oba wiążą się z niedogodnościami i dodatkowymi kosztami. Na szczęście można je ograniczyć – za pomocą karty wielowalutowej. Którą z nich wybrać, dowiesz się z najnowszego rankingu kart wielowalutowych, przygotowanego przez Comperia.pl.
www.comperia.pl
Skazani na stratę, czyli ile
2017-03-28
Pomnażanie oszczędności to trudne i odpowiedzialne zadanie. Osoby posiadające nadwyżki finansowe muszą stale szukać produktów nie tylko oferujących im wysokie odsetki, ale także gwarantujące względne bezpieczeństwo wpłaconych środków. Jednym z najpopularniejszych produktów spełniających te wymagania są lokaty bankowe. Czy jednak oszczędzanie na tych instrumentach pozwala jeszcze cokolwiek zarobić? Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła to sprawdzić.
www.comperia.pl


Najnowsze porady