01.02.2011, 16:39

Stała marża sposobem na większą sprzedaż?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Raiffeisen Bank chce zwiększyć sprzedaż kredytów hipotecznych. Przedłuża do końca lutego promocję, która gwarantuje marżę 1,49% dla kredytów w złotówkach i 1,99% dla kredytów w euro. Marża nie jest uzależniona od wysokości kredytu i wartości zabezpieczenia.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne w naszej porównywarce!

Specjalną ofertą objęci są klienci, którzy zadeklarują, że przynajmniej przez co najmniej 5 lat będą zasilać rachunek osobisty w banku kwotą nie mniejszą niż 3 tysiące miesięcznie. Jeśli nie uda się spełnić tego warunku, klient „wpada” w ofertę standardową. Po 5 latach można zasilać konto dowolnymi wpłatami.

Jeśli klient skorzysta z ubezpieczenia na życie za pośrednictwem banku w Towarzystwie Ubezpieczeniowym UNIQA to prowizja przygotowawcza wyniesie 0% (w przypadku rezygnacji z ubezpieczenia lub braku możliwości ubezpieczenia klienta prowizja przygotowawcza wynosi 1%). Co więcej, bank nie pobiera opłaty za wycenę nieruchomości oraz daje możliwość skredytowania do 100% wartości nieruchomości, tak w euro, jak i w złotych.

W 2010 r. Raiffeisen Bank Polska udzielił kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie o wartości 590 mln zł, z czego większość stanowiło finansowanie w euro. Klienci bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen mogą również korzystać z kredytów denominowanych w dolarach amerykańskich.


Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (01.02.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum