11.10.2010, 12:43

Kredyt walutowy teraz także w Lukas Banku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Od 8 października oferta Lukas Banku powiększyła się o kredyt hipoteczny w euro. Co więcej, do 15 października bank nie będzie wymagał uiszczenia prowizji za jego udzielenie.

Kredytem hipotecznym w euro klienci będą mogli opłacić zakup domu lub mieszkania (zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym) oraz wykończenie lub remont nieruchomości). Można go będzie także przeznaczyć na spłatę innego kredytu mieszkaniowego.

Kredyt w euro będzie udzielany na co najwyżej 25 lat. Możliwe będzie zawieszenie spłaty jednej raty w roku („wakacje kredytowe”) oraz dwuletnie wstrzymanie spłaty kredytu. Do wyboru klienta jest oczywiście także opcja rat równych lub malejących.

Bank wymaga 20-procentowego wkładu własnego. Oferta skierowana jest do zasobniejszych klientów – ich miesięczny dochód powinien wykonać minimum 7 tys. zł w przypadku rodziny i 5 tys. zł, gdy zadłużyć chce się osoba samotna.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (11.10.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
jestem frankowcem 10.9.2015 7:37 przez:
MarcinP

forum o kredytach