30.07.2010, 09:44

Kredyt pod hipotekę dla firm w Banku Millennium

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank Millennium przedstawił nową ofertę dla przedsiębiorstw. Mogą one zaciągnąć w banku kredyt pod hipotekę, pozwalający na poprawę płynności finansowej firmy oraz elastyczne finansowanie majątku obrotowego w długim okresie.

Dzięki oferowanemu przez Bank Millennium kredytowi pod hipotekę, klienci korzystający z oferty Bankowości Przedsiębiorstw uzyskują możliwość odzyskania części kapitału zamrożonego w nieruchomości i wykorzystania go jako środki obrotowe lub inwestycyjne.
Kredyt jest rozwiązaniem, które zapewnia długoletni okres spłaty i możliwość finansowania wszelkich bieżących potrzeb przedsiębiorstwa związanych z prowadzoną przez nie działalnością gospodarczą. Kredyt pod hipotekę dla firm Banku Millennium pozwala na elastyczne wykorzystanie przyznanych środków i rozłożenie spłaty na okres nawet 10 lat. 
 
Konstrukcja kredytu pod hipotekę dla firm umożliwia dostosowanie poziomu zadłużenia do bieżących potrzeb i uwarunkowań finansowych przedsiębiorstwa. Klient sam decyduje, jaką część dostępnej kwoty chce wykorzystać. Kredyt może zostać udzielony maksymalnie do 60 proc. wartości nieruchomości. W zależności od sytuacji finansowej firmy, możliwe jest finansowanie w wysokości nawet do 10 mln zł do wykorzystania przez okres do 10 lat.
 
Kredyt pod hipotekę dla firm jest produktem nieodnawialnym, udzielanym w złotych. Warunki uruchomienia i spłaty środków z kredytu są indywidualnie ustalane z klientem. Bank nie wymaga biznes planu, nie żąda też przedstawienia faktur przy uruchomieniu produktu. Uruchomienie środków przyznanego kredytu następuje jednorazowo lub w transzach, w zależności od preferencji klienta. Istnieje dodatkowo możliwość odroczenia spłaty rat kapitałowych do 6 miesięcy.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (30.07.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Jaki kredyt pod zastaw domu? 16.4.2015 9:42 przez:
tales
Kredyt pod zastaw ziemi 30.8.2014 18:12 przez:
baskamy
kredyt na samochód 20 tysięcy 6.3.2016 15:42 przez:
Faustyn

forum o kredytach