10.05.2010, 14:23

BOŚ obniża prowizję za udzielenie kredytu hipotecznego

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Kupując kredyt hipoteczny z opcją ubezpieczeniową w Banku Ochrony Środowiska uzyskamy niższą prowizję za jego udzielenie. Wybierając jeden z pięciu dostępnych wariantów ubezpieczenia kredytobiorca może liczyć na obniżkę prowizji od 0,50 pkt. proc. do nawet 1,20 pkt. proc.
Standardowa prowizja w BOŚ wynosi 1,50 proc., minimalnie 300 zł. Zaciągając kredyt w wysokości np. 400 tys. zł klient musi zapłacić prowizję w kwocie 6 tys. zł. Decydując się np. na ubezpieczenie nieruchomości od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, kredytobiorca uzyskuje zniżkę prowizji o 0,50 pkt. proc., w sumie oba gwarantują obniżkę o 1pkt. proc. Porównując więc znów kredyt w wysokości 400 tys. zł , klient zamiast 6 tys. zł zapłaci tylko 4 tys. zł.
Ubezpieczenia obniżające prowizję kredytu w BOŚ przygotowało Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA. Kredyt w pakiecie z ubezpieczeniem jest korzystnym rozwiązaniem dla kredytobiorcy, ponieważ i tak każda nieruchomość objęta hipoteką musi posiadać polisę, a dodatkowo klient nie będzie musiał co roku przedstawiać w banku umowy cesji polisy ubezpieczeniowej.
 
W skład pakietu ubezpieczeń wchodzą m.in.: ubezpieczenie mieszkania od pożaru i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie na wypadek utraty pracy, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodów.
 
Bank Ochrony Środowiska oferuje kredyty hipoteczne w złotych, dolarach i euro. Finansuje on do 100 proc. wartości nieruchomości nawet przez 50 lat. Na wniosek kredytobiorcy możliwe są trzyletnie wakacje kredytowe w spłacie kapitału.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (10.05.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora