03.04.2012, 12:50

Własny Kąt na wiosnę z kredytem hipotecznym PKO BP

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

PKO Bank Polski odświeża oferty kredytów na mieszkanie Własny Kąt. Proponuje klientom marżę obniżoną do 0,99 proc. przez pierwszy rok spłaty, oraz brak prowizji za udzielenie kredytu.

Klienci, którzy skorzystają z promocji, mogą liczyć na bezpłatną wycenę nieruchomości w przypadku kredytów do 400 tys. zł włącznie. Kredyt Własny Kąt hipoteczny daje możliwość sfinansowania do 100 proc. wartości nieruchomości przy okresie kredytowania do 40 lat.

Możliwe jest także skorzystanie z „wakacji kredytowych” raz w roku, oraz karencji w spłacie kapitału do 36 miesięcy. Dostęp doradcy bankowego do elektronicznej Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych gwarantuje klientowi zwolnienie z obowiązkowej dotychczas wizyty w sądzie. Doradca sam może sprawdzić stan prawny nieruchomości.

Oferta skierowana jest do klienta, który:

• Posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP
• Na okres 4 lat skorzysta z ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji w InterRisk TU SA
• Od 1 kwietnia do 31 maja złoży wniosek o udzielenie kredytu i podpisze umowę w ciągu 30 dni od dnia podjęcia decyzji kredytowej Comperia.pl

 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (03.04.2012).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2750 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Kredyt mieszkaniowy 5.6.2014 9:09 przez:
szarlottka

forum o kredytach