30.07.2010, 16:32

W MultiBanku kredyt on-line w 15 minut

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 9     / 10 (oddano 1 głosów)

Zalogowani w systemie transakcyjnym klienci MuliBanku mogą poznać kwotę, jaką bank może im pożyczyć, nawet w ciągu 15 minut. Aktywni klienci banku na podstawie dotychczasowej historii współpracy mogą otrzymać od niego limit kredytowy w postaci: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub kredytu odnawialnego.

Proponowana przez bank kwota widoczna jest po zalogowaniu do systemu transakcyjnego, pod nazwą: Oferta dla Ciebie. Wysokość limitu aktualizowana jest na bieżąco, na podstawie aktywności klienta.
Aby skorzystać z oferty klient powinien wypełnić wniosek kredytowy na uproszczonym formularzu on-line. Decyzja zostanie podjęta przez bank w ciągu kilku minut. Jeśli klient podpisał wcześniej Umowę Ramową proces kredytowy finalizuje jednym kliknięciem w serwisie transakcyjnym. A pieniądze w ramach kredytu gotówkowego przelewane są na jego konto w ciągu następnych kilku minut. W pozostałych przypadkach, w celu podpisania umowy bank zaproponuje wizytę w Centrum Usług Finansowych lub prześle dokumenty za pośrednictwem kuriera.
 
Umowa Ramowa to umowa o świadczenie usług bankowych. Zawierana jest jednorazowo z klientem w placówce MultiBanku lub korespondencyjnie. Umożliwia korzystanie z wybranych rachunków, produktów kredytowych i depozytowych bez konieczności zawierania dodatkowych umów.
 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (30.07.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora