07.03.2011, 11:02

Sprawdź, jak Lukas Bank skraca drogę do Twojego mieszkania

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Boisz się, że dostaniesz niższy kredyt niż obiecano? Martwisz się, że jego koszty będą zbyt wysokie? W Lukas Banku w ciągu jednego dnia dowiesz się, jaką kwotę kredytu mieszkaniowego dostaniesz.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty hipoteczne w naszej porównywarce!

Lukas Bank chce zachęcić do zaciągania kredytów hipotecznych w dość nietypowy sposób. Każdej osobie, która składając wniosek o kredyt, udokumentuje swoje dochody, bank już następnego dnia przedstawi wstępną decyzję kredytową z kwotą kredytu, który będzie ona mogła otrzymać. Jeśli bank się spóźni, prowizja będzie niższa o 1000 złotych.

Dodatkowo, bank obniża marżę. Jest dostępna już od 0,99%. Lukas Bank oferuje kredyt na 100% wartości nieruchomości. Maksymalny okres spłaty to aż 35 lat. Kredyt taki można zaciągnąć nie tylko na zakup mieszkania czy domu jednorodzinnego. Da się nim sfinansować także przeprowadzenie remontu albo spłatę innego kredytu zaciągniętego na cele mieszkaniowe.

A co z marżą?

Marżę kredytu negocjować można z doradcą. Bank pozwala też skorzystać z wakacji kredytowych. To szansa na zawieszenie spłaty jednej raty w ciągu roku. Inną korzyścią jest możliwość karencji w spłacie kapitału aż do 24 miesięcy.


Szymon Ostrowski
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (07.03.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2781 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum GSM
Najlepszy i najtańszy abonament 14.10.2015 15:25 przez:
krystin

forum gsm