29.04.2008

Promocja kredytowa w Millennium

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 1     / 10 (oddano 1 głosów)

Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytów hipotecznych i refinansowych. Promocja trwa do końca czerwca 2008 roku.

Najważniejszym elementem oferty promocyjnej w Millennium jest brak prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego i refinansowego.

Do końca czerwca obowiązuje również promocja kredytów refinansowych. Dla kredytów z LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości zabezpieczenia) do 90 proc. marże wynoszą od 0,5 do 1 pkt. proc. Jeśli marża wynikająca z cennika jest niższa niż 1 pkt proc., bank stosuje marżę z cennika, a jeżeli w standardowej ofercie musielibyśmy zapłacić więcej niż 1 pkt proc., wówczas obowiązuje marża 1 pkt proc. W przypadku, gdy wysokość kredytu przekracza 90 proc. wartości nieruchomości, bank stosuje stawki cennikowe.

Na promocji najwięcej mogą zyskać osoby, które refinansują kredyt we frankach szwajcarskich wysokości do 100 tys. zł, ponieważ głównie w tym przedziale marże (LTV do 90 proc.) - według cennika banku - znacząco przekraczają 1 pkt proc. - wynoszą od 1,15 do 1,5 pkt. proc.

Ponadto bank daje możliwość skorzystania z uproszczonej procedury przy kredycie refinansowym. Osoby, które od co najmniej roku spłacają kredyt hipoteczny w innym banku, mogą przenieść zadłużenie do Millennium bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Klienci nie muszą też przedstawić zaświadczenia o aktualnej wysokości zadłużenia w innym banku.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego się nie zmienia. Obniżone marże obowiązują od lutego, a ostatnia zmiana oprocentowania, związana z podwyżkami stóp procentowych, miała miejsce na początku kwietnia. Jego poziom zależy od wysokości kredytu i wskaźnika LTV. Dla kredytów złotowych powyżej 100 tys. zł oprocentowanie wynosi od 6,65 proc. (LTV do 30 proc.) do 7,35 proc. (LTV od 90,01 do 100 proc.). Odsetki od kredytów we frankach szwajcarskich wyniosą (kredyt od 100 tys. zł) od 3,39 proc. (LTV do 30 proc.) do 4,19 proc. (LTV od 90,01 do 100 proc.).

W okresie promocji bank pobiera 400 zł za wycenę nieruchomości. Opłata jest pobierana dopiero w momencie uruchomienia kredytu i można ją kredytować.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (29.04.2008).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora