26.10.2011, 15:30

PKO Bank Polski i promocja z płatkami róż w tle

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Marketingowcy z PKO BP ponownie wprawili w ruch zbudowaną przez siebie machinę promocyjną. Tym razem między kołami zębatymi i przekładnie umieścili produkt o nazwie „Max Pożyczka z Mini Ratą”. W reklamie tej pożyczki zobaczymy Szymona Majewskiego, który stara się wypaść wiarygodnie i zarazem zabawnie w roli tytułowej Mini Ratki. Ale co z tym wszystkim wspólnego mają płatki róż?

Sednem omawianej propozycji wysuwanej przez największy polski bank jest obniżenie do poziomu 0 proc. prowizji za udzielenie pożyczki pod warunkiem, że klient zdecyduje się na wariant rozszerzony.
Mowa o polisie ubezpieczeniowej przygotowanej we współpracy ze STU Ergo Hestia SA. Ubezpieczenie zapewnia pożyczkobiorcy ochronę w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych poprzez spłatę przez ubezpieczyciela rat pożyczki, ponadto przewiduje dodatkowe świadczenie wypłacane bezpośrednio pożyczkobiorcy.

Potencjalni kredytobiorcy, których skusi kampania reklamowa, mogą także stać się posiadaczami karty kredytową z dodatkowym limitem oraz skorzystać z niższego od standardowego oprocentowania kredytu w karcie kredytowej, w ramach usługi spłaty ratalnej. Atutami „Max Pożyczki z Mini Ratą” są: możliwość uzyskania pożyczki bez zabezpieczeń i poręczycieli, wysoka kwota pożyczki do 20 tys. zł oraz jeden z najdłuższych na rynku okresów kredytowania wynoszący do 8 lat.

Widzowie, oglądając spoty reklamowe towarzyszące rzeczonej promocji, znów będą mieli okazję podziwiać na ekranie chyba najlepiej opłacalnego polskiego celebrytę, czyli Szymona Majewskiego. Zaś kluczowym rekwizytem telewizyjnych reklamówek będą tym razem płatki róż, opadające zmysłowo na kredytobiorców. Zdaniem przedstawiciela banku symbolizują one "niezwykłą łatwość, z jaką spełniają się marzenia dzięki Mini Ratce”.

Jak dotąd takie obrazki zarezerwowane były dla najważniejszych uroczystości w życiu każdej Polki i Polaka tj.  ślubów , komunii i aktów celebrowania sukcesów sportowych lub artystycznych. Teraz okazuje się, że do grona takich wydarzeń dołączył także kredyt gotówkowy.

To jeden z przykładów na to, w jakim kierunku bankowcy starają się modelować zachowania społeczne Polaków, sugerując im, że powinni się cieszyć z każdej możliwości wydawania pieniędzy (nawet takich, które trzeba później oddawać wraz z należnymi odsetkami).

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (26.10.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Można wziąć jeszcze kredyt studencki? 30.10.2015 8:20 przez:
patryk
Mini ratka w PKO 1.9.2015 11:09 przez:
carlos
Prowizja PKO 30.8.2014 16:16 przez:
marylkakor
Problem po likwidacji konta w PKO BP 31.5.2014 17:18 przez:
Italiano

forum o kredytach