23.11.2010, 11:52

Nowa promocyjna pożyczka na Święta w ING

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank ING rozpoczął sezon świąteczny, proponując ofertę specjalnej pożyczki gotówkowej na Święta. Ci klienci, którzy skorzystają z promocji, otrzymają prezent w postaci przewodnika kulinarnego Pascala.

Najniższe proponowane przez bank oprocentowane wynosi 10,5 proc. i otrzymają je stali klienci banku, którzy zdecydują się na pożyczkę gotówkową z Programem ubezpieczeniowym Bezpieczna Pożyczka i dodatkowym zabezpieczeniem. Nowi klienci banku, którzy nie skorzystają z ubezpieczenia oraz zabezpieczenia pożyczki liczyć się muszą z oprocentowaniem w wysokości 18 proc. w skali roku. Maksymalny okres kredytowania to 5 lat. Otrzymane środki przeznaczyć można na dowolny cel.

Promocja Gotuj się na Święta ING Banku Śląskiego jest jedną z pierwszych jak do tej pory na rynku. Chociaż bank kusi prezentem rzeczowym w formie przewodnika kulinarnego z przepisami na świąteczny stół, nie zmienia to jednak faktu, że oprocentowanie pożyczki gotówkowej niczym nie odbiega od standardowych ofert kredytów gotówkowych. Lepsze warunki można uzyskać chociażby w Lukas Banku czy też BNP Paribas Fortis Banku.

Należy się spieszyć ponieważ promocja obowiązuje tylko do 17 grudnia.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (23.11.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora