15.07.2010, 09:41

Millennium: nowa promocja kredytów hipotecznych

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank Millennium wprowadził promocję kredytów hipotecznych, w ramach której nie pobierze prowizji za udzielenie Kredytu Hipotecznego oraz kredytu Rodzina na Swoim. Na aktywnych klientów banku czekają także atrakcyjne marże z możliwością dodatkowego ich obniżenia.
Marże Kredytu Hipotecznego zostały obniżone o 0,2 pkt. proc. w porównaniu do marż standardowych dla klientów, którzy już korzystają lub zadeklarują gotowość korzystania z innych produktów Banku, tj.: konto osobiste w Banku Millennium lub karta debetowa do konta z deklaracją dokonywania za jej pomocą transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie.
 
Bank Millennium finansuje do 100 proc. wartości nieruchomości. Bank nie wymaga opłaty za wycenę do rozpatrzenia wniosku- może być ona skredytowana. Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu nie jest pobierana po 3 latach kredytowania oraz w trakcie pierwszych 3 lat, jeśli suma nadpłat nie przekroczy 30 proc. kwoty kredytu. Millennium akceptuje wiele różnych źródeł dochodu.
 
Te same warunki oferty są możliwe do uzyskania w programie Rodzina na swoim, w ramach którego przez pierwsze 8 lat do 50 proc. odsetek kredytu pokrywa Skarb Państwa.
 
Promocja kredytów hipotecznych zaczyna obowiązywać dla wniosków złożonych od 15 lipca br.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (15.07.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora