18.07.2008

Limit bez opłat w pierwszym roku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Citi Handlowy promuje kredyt w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Posiadacze rachunków w Citi Handlowym, którzy do końca sierpnia zdecydują się na uruchomienie limitu kredytowego w koncie osobistym, w pierwszym roku nie zapłacą opłaty za korzystanie z produktu. Od drugiego roku wynosi ona 1,49 proc. przyznanego limitu.

Bank proponuje promocyjne oprocentowanie kredytu, które uzależnione jest od typu konta w Citi Handlowy. Oprocentowanie dla posiadaczy konta CitiGold wynosi 9,95 proc. w skali roku, a rachunków CitiOne i CitiKonto - 11,95 proc.

Bank kusi też zwolnieniem z naliczania odsetek przez 7 dni w każdym miesiącu (dni nie muszą po sobie następować). Żeby w danym miesiącu nie zapłacić odsetek, nie można jednak utrzymywać zadłużenia dłużej niż 7 dni. Wystarczy, że z limitu korzystać będziemy już 8 dni, a bank naliczy odsetki za cały ośmiodniowy okres.

Kredyty w rachunkach osobistych mają charakter odnawialny, co oznacza, że każda wpłata na konto zwiększa dostępny limit. Bank nalicza odsetki tylko od rzeczywiście wykorzystanego kredytu.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (18.07.2008).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2750 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora