26.10.2009, 14:56

Kredyty na święta-nie daj się zwieść. Comperia mówi co jest ważne!

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Kredyty na święta-nie daj się zwieść. Comperia mówi co jest ważne!
W Stanach Zjednoczonych witryny sklepów zapełniają się ozdobami choinkowymi już w październiku. Święta to doskonały moment na opróżnienie kieszeni klientów. Korzystają z tego prawa również banki. Czym charakteryzują się kredyty na święta i dlaczego są dostępne również w lecie?

Specjaliści od marketingu produktów bankowych wykształcili w głowach klientów przynajmniej kilka rodzajów kredytów: na święta, na wyprawkę, na wakacje, na remont, itd. Zdradzimy tutaj małą tajemnicę. Otóż z punktu widzenia bankowca to za każdym razem ten sam kredyt! Różnica tkwi tylko w kolorze opakowania… Z tej perspektywy kredyt świąteczny możesz dostać nawet w lecie.

Złapać klienta
 
Pierwszy punkt programu to zwabienie klienta do oddziału na spotkanie z wytrawnym sprzedawcą – konsultantem. Każda okazja jest dobra by wzbudzić w „Kowalskim” potrzebę. A tą łatwo stworzyć w aurze świątecznego nastroju. Zastaw stół po brzegi, zrób rodzinie wyjątkowe prezenty, zadbaj o wszystko! Jakże miło, ale skąd pieniądze na to wszystko? Z kredytu, kochany, z kredytu…
 
 

Kliknij i znajdź najlepsze aktualnie kredyty gotówkowe!

 

 
Kredyt to nic złego
 
No ale przecież kredyt to nie same zło. Wprawdzie usługa kosztuje, ale możesz się cieszyć przyjemnościami „tu i teraz”, a nie tylko żywić marzeniami. Sztuka w znalezieniu odpowiedniego banku, ominięciu haczyków oferty, płaceniu niskich rat. Poddawanie się marketingowym zabiegom banków pakujących „świąteczne” kredyty nie będzie w tym kontekście dobrym rozwiązaniem. Te „nieświąteczne” mogą się okazać po prostu tańsze.
 

 
Porównaj cały rynek
 
Właściwie każdy bank ma w ofercie kredyt gotówkowy. To jest to co szukasz, by spędzić lepiej święta. Banki stosują różne nazwy dla sprzedawanych kredytów, ale zawsze poproszą o zapłatę prowizji, odsetek, ewentualnie składek ubezpieczeniowych. Twoim zadaniem jest rozebranie oferty na najmniejsze części i wybranie tej najtańszej. Zbierz informacje sam, poproś znajomych, skorzystaj z doradców, policz na porównywarce finansowej. Każdy sposób ma swoje plusy i minusy. Ważne byś wybrał najlepiej.
 
Chcesz podyskutować o tym jak najlepiej sfinansować świąteczne zakupy? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!
 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (26.10.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2784 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Kredyty na oświadczenie 20.5.2016 7:51 przez:
kołcz
Preferencyjne kredyty na założenie lub rozwinięcie DG 8.2.2016 7:48 przez:
Hirek
Kredyt Hipoteczny a zaniżona wypłata na umowie 21.6.2019 7:05 przez:
stringi100

forum o kredytach

Forum finansowe dla firm
Kredyt dla studenta - czy to w ogóle mozliwe? 31.3.2016 11:00 przez:
marcel
Jaki kredyt na początek najlepszy? 11.8.2015 16:01 przez:
Dalian

forum finansowe dla firm