06.08.2010, 11:56

Jeszcze korzystniejsza oferta – Deutsche Bank obniżył marże kredytów mieszkaniowych

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Marże kredytów mieszkaniowych w Deutsche Banku uległy obniżeniu. Nowe, niższe stawki obowiązują dla kredytów w EUR i PLN. Klienci, którzy zdecydują się na kredyt do końca września nie zapłacą też prowizji związanej z uruchomieniem kredytu.

Dodatkową zachętą jest zniżka dla klientów zarabiających powyżej 12 tys. zł netto z tytułu umowy o pracę. Tacy klienci otrzymują zniżkę w wysokości 0,3 proc. Na korzystniejsze warunki mogą też liczyć klienci, którzy zakupią produkty inwestycyjne w Deutsche Banku. Skorzystanie z oferty db Inwestuj w Przyszłość daje maksymalną zniżkę 0,4 proc.
 
Najniższe marże oferowane obecnie przez bank to 1,1proc. dla kredytów w PLN i 1,3 proc. dla EUR.
 
Aby skorzystać ze zwolnienia z prowizji, która standardowo wynosi 3 proc., należy złożyć wniosek do 30 września br. Minimalna kwota kredytu to 100 tys. zł lub równowartość tej kwoty w EUR.
 
Deutsche Bank wprowadził też ofertę „Nowa Hipoteka”, która umożliwia zaciągnięcie kredytu hipotecznego nawet na 100 proc. wartości nieruchomości. W ramach tej oferty dostępne są Kredyty jedynie w PLN, do kwoty 400 tys. zł. Wymagane jest też ubezpieczenie brakującego wkładu własnego. Klient starający się o kredyt musi wykazać dochód powyżej 2,5 tys. zł na gospodarstwo domowe. Bank kieruje ofertę Nowej Hipoteki także do przedstawicieli wolnych zawodów.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (06.08.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2784 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora