2014-12-22 13:44:00

Informacje o neoBANKU

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego, która zadebiutowała na rynku bankowym na początku 2008 roku. Z wykorzystaniem nazwy neoBANK Wielkopolski Bank Spółdzielczy oferuje i promuje produkty i usługi bankowe. W początkowym okresie nazwa neoBANK wykorzystywana była dla oznaczenia jedynie bankowości elektronicznej Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Przyjazne przyjęcie nowej nazwy neoBANK przez klientów i kontrahentów pozwoliło rozszerzyć posługiwanie się nazwą neoBANK na całość produktów i usług oferowanych przez Wielkopolski Bank Spółdzielczy.

Wielkopolski Bank Spółdzielczy cieszy się zaufaniem Klientów od ponad pół wieku. W 1961 roku w Łubowie powstała spółdzielnia, która przyjęła nazwę Bank Spółdzielczy w Łubowie. W 2004 roku Bank zmienił nazwę z dotychczasowej na Wielkopolski Bank Spółdzielczy, pod którą funkcjonuje do dziś. Bank prowadzi działalność bankową na terenie całego kraju za pośrednictwem sieci placówek, zlokalizowanych głównie w największych miastach w Polsce. Od kwietnia 2008 roku siedzibą Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego jest Poznań. Wielkopolski Bank Spółdzielczy wspólnie z innymi bankami spółdzielczymi zrzeszonymi w SGB-Bank S.A. tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, w której od dłuższego czasu zajmuje pozycję lidera.

W swej działalności neoBANK łączy tradycyjną bankowość z nowoczesnymi rozwiązaniami bankowymi. W 2011 roku został uruchomiony internetowy oddział Banku - Oddział onLINE neoBANK, zapewniający Klientom dostęp do szerokiego wachlarza naszych produktów w dowolnym miejscu w kraju, w sposób komfortowy i bezpieczny.

Wśród naszych produktów znajdują się m.in. konta bankowe, lokaty, w tym szeroka gama lokat internetowych, a także pożyczki i kredyty. Dla Klientów będących przedsiębiorcami dostępne są również kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz wyjątkowy na rynku - kredyt dla deweloperów.
neoBANK stara się dostarczać swoim Klientom nowoczesne rozwiązania, dlatego oferuj możliwość zakładania kont bankowych w trybie online za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, co znacznie upraszcza i przyspiesza możliwość skorzystania z oferty. Od października 2014 roku, neoBANK jako jeden z pierwszych banków w Polsce, oferuje swoim Klientom możliwość wykonywania przelewów ekspresowych. Dzięki temu Klienci neoBANKU mogą zakładać lokaty nawet w weekend oraz zrealizować przelew w ciągu kilkunastu sekund .

Więcej informacji na stronie www.neobank.pl

Top 3 kredyty hipoteczne
Rodzaj
Kwota
Okres
lat
Pokaż
Bank
Oprocentowanie
1
3.59 %
2
3.6 %
3
3.79 %
Kredyty hipoteczne