2010-01-28 10:22:39

Informacje o banku Inteligo

Inteligo powstało w 2000 roku. Inteligo, to dokładniej system bankowości elektronicznej założony przez konsultantów firmy McKinsey. Założyli oni firmę Inteligo Financial Services SA.

Inteligo wszedł na polski rynek w maju 2001 r., a oferowana przez bank nowa jakość obsługi elektronicznej okazała się hitem i instytucja pozyskała wielu klientów.
 
Inteligo oferuje usługi bankowe klientom detalicznym i przedsiębiorstwom. Klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty banku, która zawiera m.in. konta, lokaty, kredyty, karty kredytowe. Inteligo wychodzi ze swoją ofertą do osób chętnie korzystających z szeroko pojętej bankowości elektronicznej. System internetowy stara się ułatwić życie swoim klientom na rozmaite sposoby: doładowania telefonów przez Internet, zakup obligacji, funduszy emerytalnych czy obligacji. "Płacę z Inteligo" to usługa, która także zasługuje na uwagę. Dzięki niej klient może jeszcze łatwiej dokonywać zakupów za pośrednictwem Internetu. 
 
W ostatnim czasie oferta banku oraz jego wizerunek uległa odświeżeniu.
 
 
Inteligo nie posiada żadnych oddziałów, gdyż system bankowości elektronicznej nie wymaga od klienta fizycznej wizyty w banku. Inteligo nawiązało bliską współpracę z bankiem PKO BP. W oddziałach tego banku można złożyć wniosek o otwarcie rachunku Inteligo, dokonać darmowej wpłaty lub wypłacić pieniądze. Wszystkie bankomaty PKO BP zostały bezprowizyjnie oddane do użytku klientom Inteligo.
 
Comperia.pl

Kliknij i zobacz wszystkie wizytówki banków>>

2010-01-28
Top 3 kredyty hipoteczne
Rodzaj
Kwota
Okres
lat
Pokaż
Bank
Oprocentowanie
1
3.84 %
2
3.84 %
3
3.85 %
Kredyty hipoteczne