11.03.2010, 13:30

DnB NORD: gwarancja niskich marż

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank DnB NORD daje możliwość obniżenia marży kredytu hipotecznego nawet o 1,55 proc. w pierwszym roku i 0,9 proc. w całym pozostałym okresie kredytowania.
Aby skorzystać z promocyjnej oferty należy zaciągając w Banku DnB NORD kredyt hipoteczny jednocześnie otworzyć rachunek w ramach jednego z pakietów usług (PERSONALE lub EKSKLUSIV) lub Program Systematycznego Oszczędzania TWOJA STABILIZACJA.
W zależności od wybranej opcji, kwoty kredytu i poziomu wkładu własnego marża może zostać obniżona nawet o 1,55 proc. w pierwszym roku i 0,9 proc. w kolejnych latach. W takim przypadku  oprocentowanie kredytu hipotecznego w EUR wynieść może 2,56 proc.
Obecnie  DnB NORD udziela kredytów hipotecznych w euro i złotówkach. Bank nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, udzielenie kredytu czy podwyższenie kwoty kredytu, nie wymaga również zakupu ubezpieczenia.
 
Każdy klient otwierający rachunek otrzymuje tzw. Pakiet Startowy. W skład Pakietu wchodzą: rachunek osobisty, rachunek a’vista w walucie obcej, konto oszczędnościowe, rachunek lokat, karta debetowa Maestro lub VISA z możliwością płacenia w Interncie, dostęp do bankowości internetowej iNORD oraz możliwość zarządzania kontem przez telefon.
 
Klienci w zależności od wybranego pakietu mogą również zyskać dostęp do innych produktów bankowych po preferencyjnych cenach – np. uzyskać obniżone oprocentowanie pożyczki gotówkowej, obniżenie/zwolnione z opłaty za nabycie produktów strukturyzowanych lub bezpłatne wypłat z bankomatów w Polsce i na całym świecie.
 
Program Systematycznego Oszczędzania TWOJA STABILIZACJA to program inwestycyjno - ubezpieczeniowy ze składką regularną i wpłatami dodatkowymi przygotowany we współpracy ze Skandia Życie TU S.A. Okres oszczędzania wynosi między innymi 20, 25 lub 30 lat. Do wyboru jest 35 polskich funduszy inwestycyjnych, 37 funduszy zagranicznych, 6 funduszy gwarantowanych oraz 4 portfele modelowe.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (11.03.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora