04.03.2010, 13:22

BOŚ: Tańsze kredyty na mieszkanie

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

1 marca br. Bank Ochrony Środowiska kolejny raz obniżył marże kredytów i pożyczek hipotecznych. Promocja potrwa do 2 kwietnia.
W ramach nowej oferty Banku Ochrony Środowiska klienci mogą liczyć na obniżenie marż dla kredytów i pożyczek hipotecznych o 0,5 p.p. dla kredytów udzielanych w złotych oraz 0,7 p.p. dla zobowiązań w euro.
 
Aby otrzymać kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach bank wymaga m.in. posiadania lub założenia Konta Wyjątkowego z deklaracją regularnych wpływów.
 
Osoby, które przeniosę konto osobiste do BOŚ z innego banku, poza oprocentowaniem środków na rachunku w wysokości do 8 proc., bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce i darmowymi przelewami krajowymi, mogą liczyć także na limit debetowy dostępny od dnia otwarcia rachunku, pożyczkę w koncie nie wymagającą wniesienia pierwszej wpłaty oraz 6-miesięczny okres bezpłatnego prowadzenia rachunku.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (04.03.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora