27.04.2011, 11:55

Biznes Waluta-przelewy walutowe mogą być dużo prostsze…

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Twoja firma regularnie wykonuje transakcje walutowe? Masz dosyć stania w okienku, aby zrobić przelew w euro? Bank PKO BP przygotował ofertę właśnie dla ciebie.

W ofercie PKO BP pojawił się pakiet Biznes Waluta, adresowany do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Nowy produkt powstał specjalnie dla firm, które w swej działalności często realizują transakcje walutowe. Założeniem przy tworzeniu pakietu Biznes Waluta było udostępnienie przedsiębiorcom możliwości samodzielnego negocjowania kursu walut.

Notabene temat ten Comperia poruszała przed tygodniem („Dobijanie targu z bankiem” – do przeczytania tutaj), co skłania nas do przypuszczeń, że być może okazaliśmy się katalizatorem urzeczywistnienia tej idei przez największy polski bank.
 
Klienci, którzy zdecydują się na pakiet Biznes Waluta, mogą bezpłatnie korzystać z Internetowej Platformy Transakcyjnej iPKOdealer. Tam na bieżąco kontrolują kursy wymiany walut i mogą od razu dokonywać płatności. Zawierane transakcje walutowe zostają natychmiast księgowane, co sprawia, że klient od razu ma dostęp do swoich pieniędzy.
 
Dzięki Platformie iPKOdealer, przedsiębiorcy nie muszą stać w kolejce do okienka, by zrealizować przelew w euro czy funtach. Wystarczy dostęp do Internetu i zarządzanie pieniędzmi firmy staje się dużo prostsze.
 
W ramach pakietu Biznes Waluta, klienci mają także zagwarantowany dostęp do bankowości internetowej iPKO Biznes. Pozwala to im na bezpłatne dokonywanie przelewów do urzędów skarbowych i ZUS-u oraz na korzystanie z preferencyjnych poleceń wypłaty w obrocie dewizowym SEPA.
Dodatkowo użytkownicy Biznes Waluty mają do swojej dyspozycji bezpłatny rachunek walutowy oraz możliwość założenia dodatkowych kont w atrakcyjnych cenach.
 
Pakiet Biznes Waluta jest bardzo dużym ułatwieniem, dla przedsiębiorców, warto jednak pamiętać, że bank PKO BP nie jest jedynym, który ma takie rozwiązania w swojej ofercie…
Comperia.pl

 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (27.04.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2740 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora