05.02.2010, 14:39

Bank Pocztowy: dodatkowe ubezpieczenie do hipoteki

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank Pocztowy wspólnie z grupą ubezpieczeniową Aviva przygotował dodatkowy pakiet ubezpieczeń do kredytów i pożyczek hipotecznych. Ubezpieczenie od utraty pracy, ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie od trwałej i całkowitej niezdolności do pracy.
W przypadku utraty pracy ubezpieczyciel pomoże w spłacie 12 kolejnych rat kredytu, których wartość może wynieść łącznie nawet do 100 tys. zł. W przypadku śmierci zapewni środki finansowe na spłatę zaciągniętego zobowiązania nawet do 1 mln zł. Na wypadek trwałej niezdolności do pracy klient objęty ubezpieczeniem może liczyć na wypłatę świadczeń nawet do 500 tys. zł.
 
Klientom korzystającym ze specjalnego pakietu ubezpieczeń oferowana jest dodatkowo niższa średnio o 0,5 pkt. proc. marża kredytu. Składka na ubezpieczenie może zostać doliczona do kwoty kredytu lub pożyczki hipotecznej i być spłacana razem z ratą kredytu (nie dotyczy kredytu hipotecznego w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim"). Opłata pobierana za ubezpieczenie wynosi 2,5 proc. kwoty kredytu/pożyczki hipotecznej. Ubezpieczenie wykupuje się na 3 lata. Po tym okresie może zostać ono odnowione.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (05.02.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora