08.06.2010, 13:40

Bank Pekao SA: kredyt mieszkaniowy Premium Plus nie tylko dla VIP

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank Pekao SA przygotował specjalną ofertę kredytów mieszkaniowych Premium Plus z marżą kredytową dla nowo udzielanych kredytów wynoszącą tylko 1.7 proc. w całym okresie kredytowania i 0 proc. prowizją za jego udzielenie. Dodatkowo klient może liczyć na niższą prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu, bezpłatny pakiet Eurokonto Premium Plus oraz obsługę w ramach Centrum Doradztwa VIP.
Oferta obejmuj preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami, złotowy mieszkaniowy kredyt hipoteczny oraz budowlano-hipoteczny, kredyt remontowy i kredyt w ramach Eurokonta Hipotecznego Plus. Bank Pekao SA udziela kredytów hipotecznych w złotych (w walutach obcych wyłącznie dla klientów osiągający przychody w tej walucie).
 
O kredyt mieszkaniowy udzielany w Centrum Doradztwa VIP Pekao SA starać się może każdy, kto osiąga dochody netto w wysokości min. 7.500 zł (indywidualnie lub łącznie na gospodarstwo domowe) lub otrzyma kredyt mieszkaniowy w wysokości min. 300 tys. zł. Klient taki uzyska w Banku status klienta VIP i będzie mógł skorzystać z obsługi indywidualnej w ramach Centrum Doradztwa VIP, w tym z pomocy Doradcy Osobistego.
 
W ramach oferty specjalnej klienci dodatkowo otrzymają bezpłatnie przez 2 lata pakiet Eurokonto Premium Plus charakteryzujący się korzystnym oprocentowaniem bieżących środków na koncie, bezpłatnym dostępem do konta przez Internet, telefon i sms, bezpłatnymi przelewami przez Internet i zleceniami stałymi, bezpłatnym prowadzeniem rachunku oszczędnościowego Dobry Zysk ze swobodą wpłat i wypłat bez utraty odsetek oraz bogatym zakres Ubezpieczenia Assistance.
 
Specjalne warunki na kredyt mieszkaniowy Premium Plus będą obowiązywać do 30 września 2010 roku.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (08.06.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora