25.08.2014, 12:58

BNP Paribas obniża marżę kredytów dla małych firm do 1,95 proc.

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8     / 10 (oddano 1 głosów)

BNP Paribas obniża marżę kredytów dla małych firm do 1,95 proc.

Od lipca bieżącego roku małe firmy mogą liczyć na kredyt gotówkowy w banku BNP Paribas z obniżoną marżą. Ta może wynieść zaledwie 1,95 proc. wartości kredytu.

11 lipca 2014 roku bank BNP Paribas rozpoczął akcję promocyjną dotyczącą nowego kredytu gotówkowego dla małych firm, który będzie dostępny z niższą marżą, wynoszącą zaledwie 1,95 proc. Informacje o promocyjnym produkcie dla firm pojawiły się już w mediach i wielu największych miastach w kraju. Czy jest to kredyt godny uwagi?

Kredyt gotówkowy dla firm z obniżoną marżą to propozycja skierowana do właścicieli małych przedsiębiorstw i przedstawicieli wolnych zawodów, którzy chcą za sprawą wewnętrznego finansowania rozwinąć lub zabezpieczyć prowadzoną działalność gospodarczą. W przypadku firm bank wymaga od wnioskodawcy minimum 24-miesięcznego stażu na rynku, natomiast lekarze, architekci i inni, wykonujący wolny zawód, muszą posiadać 12-miesięczne doświadczenie na rynku. Jeśli spełnimy ten warunek, a także wykażemy się odpowiednią zdolnością kredytową, możemy liczyć na wsparcie w wysokości do 500 tysięcy złotych z zabezpieczeniem lub do 400 tysięcy zł bez zabezpieczenia. Nowa, obniżona marża wynosi w tym przypadku 1,95 proc. i jest dostępna dla kredytów w kwocie od 150 tysięcy zł.

Bank gwarantuje ponadto minimum formalności, co oznacza, że wniosek kredytowy zostanie rozpatrzony w ciągu 24 godzin, a w przypadku pozytywnej decyzji pieniądze trafią na rachunek firmy już po 48 godzinach. Co więcej, przedsiębiorca otrzyma od razu całą kwotę pożyczki, która będzie następnie spłacana w równych ratach, automatycznie z rachunku bieżącego. Oczywiście prowizja i odsetki będą w tym przypadku traktowane jako koszt uzyskania przychodu, a więc pozwolą na zmniejszenie podstawy opodatkowania.

Warto przy okazji zaznaczyć, że w ramach oferty standardowej Banku BNP Paribas klienci firmowi mogą liczyć na co prawda wyższe kwoty kredytów, jednak z marżą rozpoczynającą się od poziomu 4,5 proc. To sprawia, że promocja ma szansę zyskać naprawdę dużą popularność.

W ramach kredytu można skorzytać również z ubezpieczenia na życie i poważne zachorowanie, oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (25.08.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
943 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
BGŻ BNP PARIBAS - oferuje najtańszy kredyt? 14.5.2016 18:26 przez:
pezet
Kredyt z kontem w BGŻ BNP Paribas - co radzicie? 9.5.2016 18:36 przez:
AndrzejZ

forum o kredytach

Forum o lokatach
BGŻ BNP Paribas: 4% na Koncie Aktywna Pensja 22.7.2015 12:21 przez:
Kadża
Konto z moneybackiem 10.4.2015 14:45 przez:
grzes33

forum o lokatach