04.04.2014, 12:11

Oszczędzanie przy inwestowaniu? Teraz to możliwe!

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8.8     / 10 (oddano 5 głosów)

Oszczędzanie przy inwestowaniu? Teraz to możliwe!
Inwestowanie pieniędzy na rynku finansowym z jednej strony jest ryzykowne, ale z drugiej daje możliwość szybkiego i wysokiego zarobku. Ostatnio jednak na rynku pojawiła się opcja łącząca w sobie wariant inwestycyjny z oszczędzaniem. O jakim rozwiązaniu mowa i gdzie można je znaleźć? Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła to sprawdzić.

Posiadacze nadwyżek finansowych często poszukują efektywnych sposobów na ich pomnożenie. Lokują swoje pieniądze nie tylko na lokatach bankowych, czy kontach oszczędnościowych, ale także na rynkach akcji, obligacji, czy też walut. To właśnie dla takich aktywnych uczestników rynku finansowego Dom Maklerski TMS Brokers przygotował idealne rozwiązanie. A co najważniejsze instytucja ta opracowała również cykl bezpłatnych szkoleń internetowych pozwalających zrozumieć rynek i instrumenty inwestycyjne w systemie „krok po kroku”. Mogą z niej skorzystać zarówno nowicjusze jak i doświadczeni inwestorzy poszukujący rynkowych inspiracji, czy zaawansowanych strategii inwestycyjnych. Doświadczeni licencjonowani doradcy i maklerzy pomagają stawiać pierwsze kroki i skutecznie inwestować oraz pozwalają unikać niepotrzebnych strat, jakie często niesie za sobą nauka na własną rękę.

TMS Brokers jako pierwsza instytucja działająca w Polsce połączyła dwie opcje, aktywne inwestowanie i pomnażanie oszczędności. TMS Brokers udostępnił swoim klientom możliwość lokowania wolnych środków pieniężnych pozostających na rachunku inwestycyjnym klienta na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem sięgającym nawet 5 proc. w skali roku. To najwyższa stawka dostępna aktualnie na rynku. Na najlepszych kontach oszczędnościowych oferowanych obecnie przez instytucje finansowe można zarobić co najwyżej 4 proc. w skali roku (promocja do kwoty 20 tys. złotych obowiązująca w jednym z banków). Różnica w wartościach jest więc dość znaczna.

Trzeba wspomnieć, że tak wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego dostępnego w TMS Brokers (do 5 proc. w skali roku) jest oferowane tylko najaktywniejszym klientom tej instytucji. Warunkiem uzyskania tak atrakcyjnych parametrów jest konieczność wykonania przez klienta odpowiedniego obrotu na swoim rachunku inwestycyjnym w danym okresie rozliczeniowym (szczegóły dostępne w regulaminie promocji na stronie internetowej Domu Maklerskiego - www.tms.pl).

Na zakończenie warto wspomnieć, że propozycja TMS Brokers stanowi swego rodzaju rewolucję w produktach służących do efektywnego pomnażania pieniędzy klientów. Oferuje ona niczym nieograniczone możliwości inwestycyjne (zarabianie na wahaniach kursów walutowych, indeksów giełdowych, czy surowców) z jednoczesnym lokowaniem nadwyżek na 100 procentowo bezpiecznym koncie oszczędnościowym. Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było.

Dom Maklerski TMS Brokers to jeden z wiodących podmiotów aktywnie działający na szeroko rozumianym rynku kapitałowym. Umożliwia swoim klientom dokonywanie transakcji niemal na wszystkich instrumentach występujących w gospodarce. Kursy walutowe, surowce i indeksy giełdowe to tylko wybrane aktywa, które pozwalają zyskiwać zarówno podczas wzrostów, jak i spadków wartości.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (04.04.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora