Wsparcie dla Ciebie - nowa propozycja Credit Agricole na trudne czasy

Panująca w Polsce epidemia wymusza zmiany nie tylko na nas, konsumentach, ale także na firmach. Credit Agricole rusza z akcją wspierającą klientów.

Pandemia, która od wielu tygodni zmienia naszą europejską rzeczywistość, wymusza na nas zmiany w stylu życia i stylu pracy. Wiele firm także wychodzi na przeciw klientom i modyfikuje swoją ofertę tak, by bardziej dopasować ją do panujących okoliczności. Z taką propozycją wyszedł teraz bank Credit Agricole, który zainicjował działania pod hasłem Wsparcie dla Ciebie.

Program Credit Agricole skupia się przede wszystkim na możliwości zawieszenia rat kredytów, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Nie są to jednak jedyne udogodnienia, na które może liczyć klient. Zmiany dotyczą także przelewów, ponieważ zniesiona została opłata za przelewy ekspresowe. Posiadacze kart kredytowych będą z kolei mogli skorzystać ze zwrotu 1% za transakcje dokonywane w sklepach online. Kolejnym bonusem jest możliwość skorzystania z rabatów do 50% oraz z rat 0% na zakupy w sklepach internetowych, które są partnerami banku.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam