18.04.2012, 15:30

Credit Agricole: Szybki Kredyt na Samochód

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

3 kwietnia Bank Credit Agricole wprowadził do swojej oferty nowy Szybki Kredyt na Samochód. Cechami wyróżniającymi produkt na tle innych dostępnych na rynku jest uproszczona procedura – bank nie wymaga ustanowienia zabezpieczenia na pojeździe – oraz możliwość skorzystania z obniżonego oprocentowania.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, w tym osiągających dochody z tytułu prowadzonej działalności. Oprocentowanie, w zależności od kwoty kredytu. wynosi od 6,99 proc. do 18,99 proc.

Jeśli klient w ciągu 6 miesięcy od otrzymania środków dostarczy fakturę lub umowę kupna samochodu, bank obniży mu oprocentowanie o 3 punkty procentowe. Dodatkowo 30 procent otrzymanej kwoty kredytobiorca może przeznaczyć na zakupy dodatkowych akcesoriów np. felgi, sprzęt audio.

Oprócz Szybkiego Kredytu na Samochód bank oferuje nadal tradycyjny produkt, w którym dzięki ustanowieniu zabezpieczenia na pojeździe klient otrzyma większą kwotę i dłuższy okres spłaty.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (18.04.2012).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2781 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora