29.05.2015, 15:40

Kary za opóźnienia w spłacie rat w Providencie

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 9     / 10 (oddano 1 głosów)

Kary za opóźnienia w spłacie rat w Providencie

Nie czekaj aż dopadną Cię kary za opóźnienia w spłacie rat pożyczki w Providencie. Podpowiadamy, co zrobić, kiedy dopadły Cię kłopoty finansowe i nie stać Cię na spłatę długów.

Provident jest jedną z największych firm udzielających pożyczek pozabankowych w naszym kraju.

Pożyczki do ręki lub na konto

W ofercie Providenta znajdują się zarówno pożyczki udzielane w domu klienta, jak wypłacane na wskazane przez pożyczkobiorcę konto. W obu przypadkach klient spłaca pożyczkę w cyklu comiesięcznych lub cotygodniowych rat.

Decydując się na obsługę domową, pamiętamy, że za wygodę przyjdzie jednak zapłacić. Otrzymanie pieniędzy z pożyczki do ręki, po dostarczeniu jej przez przedstawiciela Providenta, to duża oszczędność czasu, ale z pewnością nie pieniędzy. Pamiętajmy, że każdy kij ma dwa końce – pożyczka z obsługą w domu obarczona jest dodatkowymi kosztami, które mają wpływ na ogólną kwotę, którą klient będzie musiał spłacić w ostateczności.

Gdy zabraknie na ratę w Providencie…

Niestety, jak to w życiu bywa, wielu z nas doświadcza większych lub mniejszych problemów finansowych, a co za tym idzie, niekiedy mamy kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań pieniężnych. I tu zachodzi pytanie: co zrobić, jeżeli nie możemy systematycznie regulować swoich rat w Providencie?

Jeżeli mamy pożyczkę z obsługą domową, to warto wpierw skontaktować się z przedstawicielem, u którego regulujemy swoje raty. Pomoże on znaleźć rozwiązanie naszego problemu.

Natomiast jeżeli naszą pożyczkę regulujemy poprzez wpłatę na konto, to musimy się liczyć z opłatą za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 złotych za każdy kontakt telefoniczny lub monit listowny wysłany na nasz adres zamieszkania. W celu uzyskania szczegółowych informacji i rozwiązania problemu, powinniśmy zadzwonić na infolinię, pod numer: 801 707 990 (koszt całego połączenia wynosi 0,35 zł).

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (29.05.2015).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
1004 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum finansowe dla firm
Kary za pracę na czarno 18.7.2014 10:54 przez:
selena
rozwiazanie umowy z telewizja N 11.6.2014 23:55 przez:
WspaniałaL

forum finansowe dla firm