16.06.2015, 18:22

Lokaty bez utraty odsetek: czerwiec 2015

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Lokaty bez utraty odsetek: czerwiec 2015

Czy myślałeś kiedyś o bezkarnym korzystaniu z lokaty bankowej? Jeśli tak to może, to wreszcie zrobić w praktyce. Prezentujemy lokaty bez utraty odsetek, które są obecnie dostępne na rynku bankowym.

Sposobów na oszczędzanie pieniędzy jest bardzo dużo. Niektóre z nich są łatwiejsze niż inne. Zwykle klienci, którzy nie celują w agresywne inwestowanie, stawiają na konta oszczędnościowe albo na lokaty bankowe. Te drugie zwykle są jednak dużo wyżej oprocentowane.

Lokata a konto oszczędnościowe

Podstawowa różnica między tymi produktami polega na tym, że pierwszy daje nam dostęp do środków bez dodatkowych obostrzeń. W przypadku większości lokat bankowych trzeba się liczyć z tym, że gdy będziemy chcieli wypłacić środki (w nagłej sytuacji), to de facto zerwiemy lokatę i stracimy nasze odsetki. Nie bez kozery użyliśmy wyrażenia „w przypadku większości”, ponieważ na rynku funkcjonują również lokaty, które chronią nasze odsetki również po zerwaniu umowy.

Lokata na Start w Getin Online

Lokatę, której zerwanie nie będzie skutkować utratą należnych nam odsetek, proponuje m.in. Getin Online. Lokata na Start oferuje 3,5 proc. w skali roku, a zakładana jest na 2 miesiące. Maksymalnie zdeponować na niej można 10 tys. zł. Lokatę możemy założyć przez Internet lub przez telefon. Klient posiada możliwość założenia tylko jednego depozytu.

Lokata Bezkarna w BGŻOptima

BGŻOptima proponuje nam z kolei lokatę 3-miesięczną. I tym razem mamy do czynienia z ofertą dla nowych klientów. Maksymalnie możemy ulokować w ramach tej propozycji aż 100 tys. zł. Produkt nie ma charakteru odnawialnego. Jego oprocentowanie wynosi zaś wysokie 3,2 proc. Osoby zainteresowane tą lokatą mogą liczyć w razie jej zerwania na wypłatę całości odsetek. Lokata jest zakładana on-line wraz z darmowym kontem oszczędnościowym.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (16.06.2015).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
873 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora