23.02.2015, 15:22

TOP 5 najwyżej oprocentowanych lokat na 6 miesięcy: luty 2015

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8     / 10 (oddano 1 głosów)

TOP 5 najwyżej oprocentowanych lokat na 6 miesięcy: luty 2015

Szukasz korzystnej oferty lokaty na 6 miesięcy? Podpowiemy Ci, który bank zaoferuje w lutym najwyższe oprocentowanie półrocznych depozytów.

Na rynku lokat bankowych bez zmian: wciąż oprocentowanie depozytów pozostaje na niskim poziomie. Nic dziwnego, że oferta depozytowa banków staje się coraz mniej atrakcyjny. Mimo to chętnych na krótkoterminowe lokaty nie brakuje. Gorzej jest z depozytami długoterminowymi, bowiem nie każdy chce zamrażać swoje nadwyżki finansowe na niski procent na okres 2–3 lat.

Sprawdź też: Czy obligacje się opłacają? Jak wypadają na tle lokat?

Pół roku należy zaliczyć do średniego okresu oszczędnościowego. Przyjmy się zestawieniu najlepszych w lutym 6-miesięcznych lokat bankowych.

eLokata24 w SK Banku

3,3% na lokacie półrocznej proponuje SK Bank. By skorzystać z oferty nie trzeba nawet zakładać konta osobistego w banku. Minimalna kwota depozytu to 3 tys. zł, górnego limitu zaś nie ma. Wycofując kapitał przed terminem zapadalności umowy, tracimy większość odsetek.

Lokata Mój Zysk w Getin Banku

Wysoko w lutowym zestawieniu znajduje się oferta Getin Banku, który proponuje Lokatę Mój Zysk, oprocentowaną na 3,2 proc. w skali roku – ale tylko w przypadku deponowanych w banku kwot od 50 tys. zł do 500 tys. zł. Przedterminowe zerwanie umowy powoduje całkowitą utratę odsetek.

Lokata Jak Marzenie w Getin Online

Na Lokacie jak Marzenie zarobimy 3,1% w skali roku. Jeśli wycofamy pieniądze przed datą końca umowy, stracimy wszystkie odsetki. Na lokacie można złożyć środki w wysokości od 1 tys. zł do 1 mln zł. Umowę lokaty zawrzeć można przez Internet lub telefon.

Oferty depozytów półrocznych na 3% w skali roku znajdziemy także w takich bankach jak: Meritum Bank, BIZ Bank, Open Finance.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (23.02.2015).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
943 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora