31.07.2014, 11:07

Najlepsze lokaty bez zakładania konta - lipiec 2014

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Najlepsze lokaty bez zakładania konta - lipiec 2014

Na rynku bankowym znaleźć można obecnie wiele interesujących lokat, które jednak w wielu przypadkach wiążą się z koniecznością założenia konta osobistego. Na szczęście możemy uniknąć tej sytuacji i skorzystać z kilku naprawdę ciekawych propozycji, zyskując lokatę na wysoki procent bez ROR.

Lokaty wciąż stanowią bardzo popularną formę inwestycji, która kusi przede wszystkim bezpieczeństwem kapitału. Niestety zazwyczaj najatrakcyjniejsze oferty wiążą się z koniecznością zakładania dodatkowych rachunków osobistych, a te mogą być uciążliwe, a często też płatne, co w efekcie zniweluje nasz zysk i tak obciążony podatkiem. Korzystając z porównywarki finansowej Comperia.pl, postanowiliśmy sprawdzić, gdzie w lipcu znajdziemy najlepsze lokaty ze swobodnym dostępem, a więc bez konieczności posiadania lub zakładania konta w danym banku.

Pierwszą ciekawą ofertę prezentuje Deutsche Bank, który w ramach dwumiesięcznej lokaty oferuje wysokie oprocentowanie na poziomie aż 5-proc. Warto jednak zaznaczyć, że wskazane warunki są dostępne tylko dla nowych klientów banku, a jednocześnie jednak osoba może założyć tylko jedną lokatę. Kwota wejścia wynosi natomiast 2 tysiące złotych i nie więcej niż 10 tysięcy zł. Lokatę można założyć zarówno w oddziale, jak i zdalnie, przez telefon.

Godna uwagi jest także oferta Lion’s Bank i Lokata Bonjour. Ponownie jest to lokata krótkoterminowa, zaledwie 1-miesięczna, które oferuje 5-procentowy zysk. Mimo braku konieczności zakładania rachunku, posiada ona jedną istotną barierę w postaci minimalnej kwoty depozytu wynoszącej aż 200 tysięcy zł. Dla osób spełniających ten warunek będzie to jednak z pewnością niezwykle kusząca propozycja.

 Również 5-procentowy zysk, jednak na 3-miesięcznej lokacie oferuje Idea Bank. Brak konieczności posiadania rachunku traktowany będzie jako zaleta nie tylko przez klientów, ale nawet przez sam bank, który promocyjne oprocentowanie oferuje wyłącznie tym klientom, którzy nie posiadali wcześniej żadnych produktów finansowych w Idea Banku. Oferta dostępna jest online, a do jej zalet należy też niska minimalna kwota – 1 tysiąc zł (maksymalnie 10 tys. zł). Po 3 miesiącach lokata odnawia się automatycznie na warunkach Lokaty Standardowej.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (31.07.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
943 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum