25.04.2014, 13:38

Jak tanio kupić BMW na kredyt?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 6.3     / 10 (oddano 3 głosów)

Jak tanio kupić BMW na kredyt?

Tanie BMW można kupić, korzystając z ofert kredytowych dostępnych za pośrednictwem dealerów samochodowych. Jakie kredyty zaproponują klientom?

Z kupnem samochodu, zwłaszcza nowego, warto poczekać do grudnia, kiedy zakup może być najbardziej opłacalny. Koniec roku to specyficzny okres na rynku motoryzacyjnym, kiedy wyprzedaje się modele z mijającego roku. Dealerzy są wtedy zainteresowani sprzedażą jak największej liczby samochodów, co przekłada się na atrakcyjne oferty. W tym okresie możliwe jest uzyskanie obniżek rzędu nawet 30 proc.

Kredyt na samochód

Na zakup nowego samochodu za własne środki finansowe nie jest w stanie pozwolić sobie wielu Polaków. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest korzystanie z kredytów. Znacznie łatwiej uzyskać pożyczkę bankową na auto z rynku pierwotnego. Procedury przyznawania wsparcia finansowego są w takim przypadku znacznie prostsze. Dobrze wiedzieć, że kredyt na auto można otrzymać również w salonach samochodowych, a warunki takiego zobowiązania mogą być dużo lepsze od tych, oferowanych przez banki. W salonach możliwe jest skorzystanie z kredytów banków współpracujących z daną marką samochodów lub instytucji należących do producentów pojazdów. Ponadto, salony oferują pożyczki z ratami balonowymi.

Oferta kredytów na pojazdy BMW

Kupując samochód marki BMW, można skorzystać z kredytu „3asy Ride” z ratą balonową na koniec trwania umowy kredytowej. Początkowa wpłata własna wynosi 33 proc. ceny brutto pojazdu. Ostatnia część sumy, konieczna do wpłaty po okresie 3 lat, wynosi 33 proc. plus odsetki. W omawianej ofercie nie są naliczane opłaty administracyjne, a oprocentowanie od pozostałej do spłaty wartości pojazdu wynosi jedynie 7,66 proc. rocznie. RRSO pożyczki zamyka się w granicach 11,62 proc.

Inna atrakcyjna oferta finansowania BMW to kredyt 60 na 40. W przypadku tej pożyczki, w chwili zakupu samochodu należy wpłacić 60 proc. wartości pojazdu. Po wpłaceniu pierwszej części sumy kupujący staje się właścicielem auta. Drugą ratę należy uiścić jednorazowo po 12 miesiącach od zakupu, aby nie zostały naliczane odsetki. Inną możliwością jest uregulowanie drugiej części zobowiązania w 24-miesięcznych równych nieoprocentowanych ratach. Do kosztów kredytu wlicza się prowizja bankowa, która wynosi 2,5 proc.

W ofercie kredytu „BMW Kredyt Niska Rata” BMW Financial Services elastyczne warunki finansowania pozwalają na ustalenie wkładu własnego od 20 do 50 proc. W zależności od wysokości wkładu własnego rata balonowa może wahać się od 45 proc. w przypadku kredytu na 24 miesiące do 25 proc. przy zobowiązaniu na 60 miesięcy. Ratę balonową można refinansować, korzystając z oferty „BMW Kredyt”, która pozwala na ustalenie okresu kredytowania wynoszącego nawet 120 miesięcy.  

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (25.04.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
1002 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora