31.03.2014, 17:29

Dokąd po najtańszy kredyt samochodowy na Chevroleta?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Dokąd po najtańszy kredyt samochodowy na Chevroleta?

Szukasz taniego kredytu samochodowego na zakup Chevroleta? Pomożemy Ci go znaleźć.

Zakup samochodu często wiąże się z koniecznością zaciągnięcia na ten cel kredytu. Na rynku usług finansowych można znaleźć wiele ofert w zakresie bankowych kredytów, a także pożyczki udzielane przez firmy pozabankowe, dzięki którym również można pozyskać pieniądze na opłacenie samochodu. To drugie rozwiązanie wiąże się z reguły z wyższymi kosztami, które od razu eliminuje je z klasyfikacji tych najtańszych opcji. Większą uwagę należy więc skupić na produktach stricte bankowych.

W kwestii kredytów samochodowych bardzo ciekawe rozwiązanie prezentuje mBank w ramach Kredytu Samochodowego Online (oferta z ubezpieczeniem), choć już na wstępie należy zaznaczyć, że nie będzie to produkt dostępny dla każdego. Aby skorzystać z przywołanego kredytu tego banku, należy posiadać w nim konto osobiste. Jeśli jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami wymaganego rachunku osobistego, możemy liczyć na niskie oprocentowanie nominalne rzędu 5,74 procent i prowizję 1 proc. Zakładając, że interesuje nas kwota 40 tysięcy złotych na zakup podstawowej wersji Chevroleta Cruze, miesięczna rata wyniesie nas 945 zł przy okresie kredytowania 4 lat.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, dostępnym dla wszystkich spełniających wymóg posiadania odpowiedniej zdolności i wiarygodności kredytowej, będzie natomiast kredyt samochodowy Santander Consumer Banku. W tym przypadku miesięczna rata wniesie tylko 973 zł, a oprocentowanie wyniesie 6,79 proc. Do kosztów kredytu należy doliczyć też 2-procentową prowizję. W ofertach obu wymienionych banków musimy liczyć się też z obowiązkowym pakiem ubezpieczeń komunikacyjnych, a także z koniecznością ustanowienia zabezpieczeń na pojeździe.

W przypadku Chevroleta mamy do wyboru jednak jeszcze inne rozwiązanie kredytowe – np. kredyt balonowy 4 x 25 procent. W takiej sytuacji pierwszą wpłatę uiszczamy w dniu zakupu i wynosi ona 25 proc. wartości pojazdu. Kolejne płatności rozłożone są na trzy raty płatne w rocznych odstępach czasu. Największą zaletą tego rodzaju kredytu jest niskie oprocentowanie nominalne, które może wynieść nawet 0 proc. Nie oznacza to jednak, że w związku z taką formą finansowania pojazdu, nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat. Te będą się zawierały w prowizji, obowiązkowych ubezpieczeniach samochodu i samego kredytu, a także w ewentualnych opłatach dodatkowych. Rzeczywisty koszt zakupu takiego samochody wzrośnie więc z 40 tysięcy do około 47 tysięcy złotych.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (31.03.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
878 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora