Co mogą zyskać posiadacze firmowych kart kredytowych?

2015-04-17 16:36:00

Trwa promocja Diners Club Polska skierowana do nowych posiadaczy kart firmowych Diners Club LOT. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie jeszcze inne interesujące oferty czekają na przedsiębiorców chcących nabyć firmowe karty kredytowe.

Podniesienie klasy podróży, darmowe bilety lotnicze, zniżki na zakupy, bezpłatne ubezpieczenie - to mogą zyskać posiadacze firmowych kart kredytowych. Z których ofert warto korzystać. Przedstawiamy kilka, naszych zdaniem najciekawszych.

Diners Club LOT

W ramach nowej promocji Diners Club Polska kartę firmową Diners Club LOT można otrzymać w cenie 50 zł za pierwszy rok użytkowania. Posiadacz otrzymuje z nią 5000 mil powitalnych do wykorzystania w ramach programu Miles&More, a ponadto 2000 mil zostanie naliczone po pierwszym roku użytkowania.

Zyskać można również nagrody, takie jak podniesienie klasy podróży lub zamówienie darmowych biletów. Ponadto posiadacz karty objęty zostaje automatycznie szerokim zakresem ubezpieczeniowym. W przypadku tej karty termin płatności jest odroczony do 59 dni.

W mBanku zniżki

mBank posiada w swojej ofercie kartę MasterCard Credit Business. W ramach niej klient otrzymuje do 10 000 zł limitu kredytowego. Karta zostaje wydana bezpłatnie. Można za jej pomocą płacić zbliżeniowo w technologii PayPass. Okres bezodsetkowy wynosi 54 dni.

Co wydaje się być największą zaletą tego produktu, zyskać można dzięki dostępowi do programu rabatowego, w ramach którego można liczyć na zniżki do 55 proc. Klient może również za darmo korzystać z ubezpieczenia Pakiet Travel nie tylko podczas podróży służbowych, ale też prywatnych.

Moneyback w Alior Banku

Posiadacze karty kredytowej MasterCard Busines mogą liczyć na bezpłatny kredyt do 57 dni, indywidualnie ustalany limit kredytowy. Posiadacze karty mogą skorzystać z usługi moneyback, w ramach której 1 proc. wartości transakcji kartą, dokonanej w określonych punktach usługowo-handlowych, zostanie zwrócone na jej rachunek.

Pakiet ubezpieczeń z kartą w BPH

Posiadaczce Karty MasterCard Business w Banku BPH mogą liczyć na bezpłatny dostęp do szerokiego pakietu ubezpieczeniowego, jeśli dokonają jednej transakcji w miesiącu. W ramach pakietu skorzystają z ubezpieczenia w czasie podróży do sumy 100 000 zł, a w nim:

  • polisa NNW,
  • polisa OC,
  • ubezpeczenie koszty leczenia,
  • zwrot kosztów w związku z opóźnieniem lotu,
  • zwrot kosztów rezygnacji z podróży lub jej przerwania,
  • ubezpieczenie bagażu,
  • ubezpieczenie car assistance,
  • ubezpieczenie medical assistance,
  • ubezpieczenie home assistance.
Żaneta Pilarska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam