Niższe marże w BOŚ Banku

2010-01-14 13:50:49

Bank Ochrony Środowiska obniżył marże pobierane od kredytów i pożyczek hipotecznych w euro. Łatwiejsze będzie również zaciągnięcie kredytów gotówkowych przez przedstawicieli wolnych zawodów.

Marże kredytów hipotecznych w euro w BOŚ Banku spadły od 0,50 pkt. proc. do 0,80 pkt. proc. Natomiast w przypadku pożyczek hipotecznych obniżka marż wyniosła nawet  1,50 pkt. proc.

Obniżka marż kredytów hipotecznych dla klientów zaciągających zobowiązanie o równowartości 400 tys. zł na 20 lat oznacza spadek wysokości miesięcznych rat o ok. 45 euro, czyli o ponad 180 zł. W skali roku jest to blisko 2200 zł.

BOŚ finansuje do 100 proc. wartości nieruchomości, gwarantuje również 3-letnie wakacje kredytowe w spłacie kapitału i nawet 50-letni okres kredytowania.

Bank przygotował  także specjalną ofertę pożyczek gotówkowych dla przedstawicieli wolnych zawodów, m.in. lekarzy prowadzących prywatną praktykę (w tym stomatologów i weterynarzy), prawników, biegłych rewidentów, osób na kontraktach menedżerskich.  Obniża dla nich marżę nawet o 4 pkt. proc. a maksymalna kwota pożyczki może wynieść nawet 500 tys. zł.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam