Marża jak marzenie w Deutsche Banku-promocja kredytów hipotecznych

2011-07-22 15:27:20

Deutsche Bank zaproponował promocję kredytów hipotecznych „Marża jak marzenie”. Potrwa ona do końca 2011 roku. Niezależnie od poziomu LTV (czyli stosunku kwoty kredytu do wartości zabezpieczenia) oraz waluty kredytu (dostępne złote i euro) przez pierwszy rok marża będzie wynosić 0,5 proc.

Aby „załapać” się na promocję, należy zaciągnąć kredyt w wysokości min. 80 tys. zł lub równowartości tej kwoty w euro. Zobowiązanie musi być przeznaczone na finansowanie nieruchomości – mieszkań oraz domów - nabywanych od dewelopera. Czyli - mieszkanie z rynku wtórnego odpada.

Promocja 0,5 proc. marży przez pierwsze 12 miesięcy łączy się z innymi ofertami promocyjnymi: zniesieniem prowizji z tytułu udzielenia kredytu (do końca września, a standardowo 3 proc.) i opłaty wstępnej za inspekcję nieruchomości, oraz preferencyjnymi warunkami dla finansowania nieruchomości proekologicznych w ramach „Eko Lokum”. Standardowe marże wyglądają tak:

Tabela standardowych marż w Deutsche Banku
Waluta
LTV od 0 do 60 proc.
LTV od 61 do 90 proc.
LTV od 91 do 100 proc.
PLN
2 proc.
2,1 proc.
2,2 proc.
EUR
3,5 proc.
3,7 proc.
4,2 proc.
źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Po upływie pierwszego roku marża wraca do poziomu ustalonego dla pozostałego okresu kredytowania. Jej wysokość jest uzależniona od waluty, LTV oraz zakresu korzystania z produktów Banku, takich jak: konto osobiste, karta kredytowa czy ubezpieczenia inwestycyjne z linii db Inwestuj w Przyszłość. Marże zaczynają się już na poziomie od 1,3 proc. dla EUR oraz 0,9 proc. dla PLN.

deutsche bank kredyt hipoteczny

 
To dość atrakcyjna oferta, nad którą warto się poważnie zastanowić.
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam