Wakacyjna wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING

2019-06-12 09:00:23

0% prowizji lub niższa marża - tak ING zachęca klientów do skorzystania z "Wakacyjnej wyprzedaży" kredytów hipotecznych, która potrwa do 4 sierpnia.

Promocją objęte są kredyty na zakup mieszkania, budowę domu i remont. Istnieje również możliwość przeznaczenia pieniędzy na spłatę zobowiązań w innych bankach.

By złożyć wniosek o kredyt, nie trzeba iść do oddziału - można to zrobić telefonicznie lub online - wszelkie niezbędne dokumenty dostarczymy wówczas elektronicznie, a na każdym etapie procesowania wniosku będziemy mogli liczyć na pomoc specjalisty hipotecznego. Wybierając zdalną ścieżkę wnioskowania, można ograniczyć liczbę osobistych wizyt w placówce banku do jednej - na samo podpisanie umowy.

Warunki kredytu hipotecznego w promocji "Wakacyjna wyprzedaż"

W ramach "Wakacyjnej wyprzedaży" dostępne są dwa warianty cenowe kredytu z oprocentowaniem zmiennym i dwa warianty kredytu z oprocentowaniem stałym.

Oprocentowanie zmienne:

  • prowizja 0% i marża 1,9%
  • prowizja 1,69% i marża 1,69%

Oprocentowanie kredytów ze zmienną stopą procentową oparte jest o marżę banku, jednakową w całym okresie spłaty, oraz wskaźnik WIBOR 6M, co oznacza, że harmonogram rat będzie aktualizowany co pół roku.

Oprocentowanie stałe:

  • prowizja 0% i oprocentowanie 3,79%
  • prowizja 1,69% i oprocentowanie 3,58%

Wysokość oprocentowania kredytów o stałej stopie jest zamrożona przez pierwsze 5 lat, liczone od uruchomienia kredytu (wypłaty co najmniej pierwszej transzy). Po tym czasie bank prześle nową propozycję oprocentowania, która będzie obowiązywać przez kolejne 5 lat, a jeśli kredytobiorca nie będzie chciał z niej skorzystać, raty zaczną być naliczane w oparciu o oprocentowanie zmienne, uwzględniające marżę z umowy oraz aktualną wartość wskaźnika WIBOR.

Oferta z kontem i polisą

By skorzystać z oferty, należy obowiązkowo posiadać lub założyć konto osobiste w ING Banku Śląskim i zasilać je wpływami pieniężnymi (min. 2000 zł miesięcznie). Oprócz tego wymagane jest wykupienie polisy na życie.

Wcześniejsza częściowa lub całkowita spłata kredytu jest zwolniona z prowizji od nadpłat.

W każdym z przypadków minimalna kwota kredytu to 100 tys. zł, a maksymalna 1,5 mln zł. Minimalny wkład własny wymagany przez bank to 20% wartości inwestycji.

Oferta będzie dostępna do 4 sierpnia 2019 r.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam